Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mit szóltok ahhoz ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szóltok ahhoz ha egy nő így áll a szexualitáshoz?

Figyelt kérdés

Csinos nőként úgy állok a szexhez, hogy nem fekszek csak le azért valakivel mert esetleg egy pillanatra van vonzalom. Nem vagyok hajlandó ürítő tartályként szolgálni idegen pasiknak..

Hanem csak is akkor fekszek le férfival, ha kapcsolatban vagyunk és nagyon nagy az érzelmi és fizikai vonzerő.

Ebből kifolyólag 23 éves koromra 1 férfivel voltam együtt szexuálisan, aki a barátom és imádom.


Ti mit gondoltok egy ilyen nőről? Ritka kincs, vagy inkább cikinek tartja a többség?



2017. okt. 17. 06:34
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

ma 08:54, és ma 08:56 és ma 9:00 vagyok


Sőt, azt is megkockáztatom, hogy az sem elképzelhetetlen, hogy még pasid sincs, szűz vagy és abból következő flusztrációidat éled itt és így ki.


És csak azért mondtad, hogy van egy barátod, akit imádsz (akkor miért is akarsz másoknak megfelelni és ...stbstb ?) Mert azt hiszed, hogy nem azért néznének le téged, mert gáz a gondolkodásod, hanem azért, mert szűz vagy és tapasztalatlan és ilyesmi, ezért ezt benyögted még oda, mondván, hogy miért ne lehetne....

2017. okt. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
12%
Normális embernek nem ciki az ilyen. Sőt, csak az ilyen elfogadható.
2017. okt. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy férfiakat kérdeztél, de nőként nem értelek. Neked nincsenek szükségleteid, amikor te is csak "üríteni" szeretnél. Egy jót szexelni és annyi? Én nem tartom cikinek, hogy valaki kicsit aszexuális, nekem ez már az, kincsnek meg főleg. Attól hogy valakivel nem vagy egy hullámhosszon még szexelhetsz baromi jót. Legnagyobb legvadabb dugásaim egy része olyanokkal volt akiket kicsit sem kedveltem..


25N

2017. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Kedves ma 10:42-es!


ma 08:54, és ma 08:56, ma 9:00, ma 9:05 vagyok


igen, szerintem konkrétan szűz és aszexuálisnak is vallhatja magát a kérdező és idejön a flusztrációit kiélni és önigazolásokat keresni szűklátókörű világnézetéhez, és mindent abba besuvasztani és képtelen elfogadni bármit, ami nem illik bele az elképzelésébe


talán ő az:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


- ő elég brutál

2017. okt. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem még nem dugták meg rendesen, mert ha tudná milyen akkor nem így gondolna a szexre. Ennyire egyszerű.
2017. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Bár volt egy másik, egy 30 éves szűz csaj is, aki meg nem vallotta magát aszexuálisnak, de eleget jár az is ide, az is eléggé durva. De lehet, hogy a kérdező egy 3. hasonló
2017. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
#17 "lefekszem vele, mikor eljön az ideje." Pontosan. De esetemben ez egész biztosan nem az első találkozás alkalmával lesz. Csak akkor, ha amúgy nem akarok kapcsolatot. De kapcsolat esetében, ha valakivel komolyan terveznék, akkor nekem még a csók is gyors az első randin(kivéve, ha nagyon hosszú a randi, akkor a végén már oké). Hát, nem vagyunk egyformák, te úgy látod, én így :D
2017. okt. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Amúgy egyre több aszexuális lesz és egyre több olyan, akinek szexuális problémái vannak, meg különféle lelki defektjei és gátjai ahhoz, hogy megismerhesse önmagát és a világot és egyre több flusztrált, meg önképzavaros, meg gátlásos illető. (a fentiek között logikai VAGY kapcsolat van, nem pedig logikai ÉS viszont NEM kizáróvagy)
2017. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
Ez király.
2017. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
58%

"23 évesen 1 baráttal ez szerintem mindent el is árul!!"


Miért baj az ha 23, ismétlem huszonhárom évesen nem ment át rajta fél Magyarország?

Kedves Vint Alex!

Szerinted 23 évesen hány pasival KELLETT volna már szexelnie, hogy átlagos legyen?

Személy szerint nem szeretek kilógni a sorból. Ezért kérdezem.

Úgy érzem 23 éves koromig van időm még behozni dolgokat, jó lenne tudni hány pasival KELL addigra szexelnem.

Kíváncsian várom válaszod!

18l

2017. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!