Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mit szóltok ahhoz ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szóltok ahhoz ha egy nő így áll a szexualitáshoz?

Figyelt kérdés

Csinos nőként úgy állok a szexhez, hogy nem fekszek csak le azért valakivel mert esetleg egy pillanatra van vonzalom. Nem vagyok hajlandó ürítő tartályként szolgálni idegen pasiknak..

Hanem csak is akkor fekszek le férfival, ha kapcsolatban vagyunk és nagyon nagy az érzelmi és fizikai vonzerő.

Ebből kifolyólag 23 éves koromra 1 férfivel voltam együtt szexuálisan, aki a barátom és imádom.


Ti mit gondoltok egy ilyen nőről? Ritka kincs, vagy inkább cikinek tartja a többség?



2017. okt. 17. 06:34
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha úgy állsz neki, hogy te csak egy "ürítő tartály" vagy, akkor köszi, de nekem sincs semmi kedvem összefeküdni veled, hiába lennél benne.

Ha én össze akarok feküdni egy csajjal kapcsolaton kívül, akkor egy vicces, felszabadult, élvezetes estét sezretnék, amit mind a ketten ugyanúgy élvezünk és egy éjszakára megfeledkezünk a világ bajairól.

Elég szörnyű, hogy te csak egy ürítő tartályként gondolsz magadra. Az egyetlen komoly kapcsolatod ezt nevelte beléd?

2017. okt. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:

Grat...

És nem hiszem hogy az a kapcsolat ma még tart...

Mivel a férfinak is vannak igényei.Ha nem tudja A-ból megszerezni megszerzi B-ből.Ennyi.

Akkor is ez eléggé fura,anno ez volt a gondolkodás,de még mikor,fúúú....

Szerintem ez szimpla nevelés kérdése,ha így haladsz hosszú távú kapcsolatra ne nagyon számíts

2017. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám ritka kincs. Jó az, ha valaki a szexualitást nem veszi laza dolognak, szerintem.
2017. okt. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
75%
Én annak idején a lányomnak is azt tanácsoltam, hogy akkor feküdjön le a fiúval, ha az el tudja venni az eszét annyira, hogy kérdés sem merül fel benne, hogy megtegye-e. Ha erre nem képes, akkor vagy nagyon éretlen még, vagy nincs meg a szerelemnek olyan foka, ami indokolná a szexet.
2017. okt. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Na, Kérdező boldog lehetsz, mivel sikerült magadra haragítani az "ürítő tartáj"-ként funkciónáló vaginájat, és a pénisz szoritásra vágyó ürítő huszárokat.

A kérdéseddel provokáltad, éd lemínősitetted őket, magadat meg fel "ritka kincs", de csak az puffog, akit megérintett a célzás.

2017. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Én inkább azt tartom cikinek, ha egy nő nem tud ikes igét helyesen ragozni (“fekszek”), illetve a mély hangrendű szavak toldalékait is helytelenül mondja (a “férfivel” helyesen “férfival”); és ezen sajnos nem segít az, hogy éppen mázlid volt a párválasztásban, vagy nagyon későn kezdtél el szexuális életet élni. Nyugi, jön még a te életedben is krízis, nem szokott ez ilyen egyszerűen menni, hogy elhatározod 23 évesen hogy te aztán nem leszel “ürítő tartály”, bár ez azért nagyon sértő azokra a nőkre nézve, akik esetleg szeretik a szexet, és/vagy éppen nincs párkapcsolatuk stb.
2017. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!