Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mit szóltok ahhoz ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szóltok ahhoz ha egy nő így áll a szexualitáshoz?

Figyelt kérdés

Csinos nőként úgy állok a szexhez, hogy nem fekszek csak le azért valakivel mert esetleg egy pillanatra van vonzalom. Nem vagyok hajlandó ürítő tartályként szolgálni idegen pasiknak..

Hanem csak is akkor fekszek le férfival, ha kapcsolatban vagyunk és nagyon nagy az érzelmi és fizikai vonzerő.

Ebből kifolyólag 23 éves koromra 1 férfivel voltam együtt szexuálisan, aki a barátom és imádom.


Ti mit gondoltok egy ilyen nőről? Ritka kincs, vagy inkább cikinek tartja a többség?



2017. okt. 17. 06:34
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
77%

Ürítő tartály? Most komolyan vannak olyan csajok akik így éreznek szex után? A férfi megdugta a spermatartó edényt? Őszinte sajnálattal állnék egy ilyen lányhoz. Fiatal kora ellenére úgy gondolkozik mint egy vénasszony.

Mintha én azt mondanám, hogy nem fekszem le lányokkal, minek is csak péniszszorítók.

Nem azt mondom, hogy szexelj minden egyes fiúval aki szembejön, de 23 évesen így gondolkozni....

+kikérem magamnak, hogy így gondolj a fiúkra/férfiakra. Nem tudom, h milyen elcseszett srácokkal voltál eddig, de nagyon benézted ezt az erotika dolgot.

2017. okt. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez az életfelfogás nagyon gáz!!! 1 részt valaki minél sarkosabban gondolkozik,él annál többet is csalódik. Úgy át fognak majd verni mint sza.t a palánkon mert csak érzelem alapú vagy,így irányítható is. Az hogy az ember nem szerelmes valakibe és nincs senkije nem azt jelenti hogy nem szexelhet. Másrészt ha valakinek ilyen életfelfogása van 23 évesen 1 baráttal ez szerintem mindent el is árul!! Visszavezethető például az életkörülményre.
2017. okt. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
61%

10#-es:

Így kell másba sulykolni a társadalmi elvárásokat.

Gratulálok.

Semmi köze sem nemhez, sem korhoz, sem időhöz, a te írásodhoz pedig végkép nem!

Ha 23 éves korára így érezte jónak, akkor így van rendjén, és neki megfelel.

Ám ha ilyen idióta elvárásoknak felelt meg (jaj mit szólnak, jaj nem lesz komoly kapcsolat mert akkor másnak is könnyen adja magát ...stb), akkor megérdemli a sorsát!

2017. okt. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
48%
Nézd szivem. Ha téged ez örömmel tölt el... Én k**vára leszarom! :D
2017. okt. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
0%
#13 ezek nem elvárások, hanem tapasztalatok. Nem azzal van a gond, hogy valaki szexel, nekem is voltak kalandjaim és élveztem mindet, nem éreztem magam "ürítő tartálynak", mindkettőnk élvezetére történt. De akkor nemis akartam folytatást. Ha komoly kapcsolatot szeretnék, akkor egész biztos nem szexelek az első néhány randi alkalmával. Előbb ismerjük meg egymást, ha ennyit nem tud várni egy pasi, akkor egyértelmű, hogy csak szexre ment.
2017. okt. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
48%
Ez ertek manapsag, ne foglalkozz aztal masok mit mondanak.
2017. okt. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

#15:

Ezt próbálom megértetni az olyat általánosító típusokkal mint te is vagy, hogy...

Várni? Mire?

Mire hármat számolsz? Tapsra? 2027.09.09 19:30-ra?

Ez egy nagy baromság!

Lefekszem vele akkor amikor eljön az ideje, amikor mindketten úgy érezzük.

Ha ez első nap akkor első nap, ha 3. hónapban akkor a harmadikban.

Nem azért lettek többségében rövidebbek azok a kapcsolataid mert "gyorsabban" lettetek egymáséi, hanem mert így döntöttetek, mert nem illetek össze.

Semmi de semmi garancia nincs arra, hogy összeilletek ha vártok 3 hónapot, vagy 1 évet.

Sőtt, mivel egy kapcsolat egyik alappillére a szex, nehezebben derül ki ha azon a téren nem illetek össze.

2017. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Kérdező! Tök beteg vagy!


De nem az a probléma, hogy "csak is akkor fekszek le férfival, ha kapcsolatban vagyunk és nagyon nagy az érzelmi és fizikai vonzerő" - mielőtt még mindent mindennel össze akarsz mosni, mert EGYSÍKÚAN GONDOLKOZOL


Hanem minden más...


"Csinos nőként úgy állok a szexhez, hogy nem fekszek csak le azért valakivel mert esetleg egy pillanatra van vonzalom."

- hát oké, ahogy érzed, nem is lenne így neked jó, mert képtelen lennél elengedni magad, élvezni a dolgot, nem tudnál közel kerülni hozzá, érzed szükségét, hogy több kell neked hozzá, meg valószínűleg ilyen tapasztalatlanul és bután nem is tudnál könnyen olyat választani, akivel jó is lehet, na meg több kell neked, mint pillanatnyi vonzalom


"Nem vagyok hajlandó ürítő tartályként szolgálni idegen pasiknak.. "

- ürítő tartálynak?!?! hát aki ilyet ír az nem komplett...

Miért is kéne egyáltalán lefeküdnöd idegen pasikkal? Jaaaa... a társadalmi elvárások között egyfelől szerepel, hogy csak az a frankó, ha kapcsolatban szexel valaki, másfelől meg az, ha tud laza is lenni, vagy ilyesmi?

És miféle ürítő tartálynak?!? A szex nem erről szól, te ezzel a szexet és a férfiakat is degradálod, de lehet, hogy szr tapasztalataid miatt, de ez nem így működik.


"...Ebből kifolyólag 23 éves koromra 1 férfivel voltam együtt szexuálisan, aki a barátom és imádom."

- Szerintem te már vagy nem vagy együtt azzal, vagy valahol már kikacsintasz, vagy kikacsintanál, vagy nincs is pasid.


"Ti mit gondoltok egy ilyen nőről? Ritka kincs, vagy inkább cikinek tartja a többség?"

A felfogásod ciki, nem az, hogy csak azzal feküdnél le, akit szeretsz.

Az meg hogy milyen könnyen, vagy nehezen fekszel le bárkivel is, társadalmi sztereotípiák ide, vagy oda... valójában nem leszel ettől se több, se kevesebb, pláne nem ritka kincs, de ciki se ettől vagy. A te dolgod.


"Nos én biztos hogy nem hagynám magam, egyszerűen nem tudnék azzal a tudattal élni hogy egy beteg állat belém élvez és nekem ettől kéne előre jutnom. Undorodok még a gondolattól is hogy végig menjek nemtom hány emberen a karrier miatt."

- Most beteg állat, vagy vonzódsz hozzá? És miért is kéne beteg állattal összefeküdnöd? Pláne miért is kéne hogy a karriered miatt, mikor a szex nem erről szól?


"Sok nő még is megteszi, ill. úgy látom hogy vonzó a férfiaknak a nagyoon szexi, magát nagyon kellető nőcskék."

- a kettő nem koherens egymással, csak a te fejedben... a te egysíkú gondolkozásod az, ami egyenlőségjelet tesz a krvák, meg azok között, akik élvezik a szexet és tudnak rá megfelelő partnert találni úgy is, hogyha nincsenek kapcsolatban, vagy aki simán csak élvezi azt, hogy szexi és tetszik a pasiknak.


Kedves Kérdező....

Te tök beteg vagy, egysíkú gondolkozású és különféle társadalmi elvárásoknak és sztereotípiáknak akarsz megfelelni, vagy flusztrált vagy ezek miatt, vagy mert nem koherens a világképed. És buta vagy. És lenézel másokat. És talán elnyomott "nő". Ilyenekből lesznek a vadfeministák, kik túltolják a fszságokat.

2017. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Ja, és csak meg akarod magyarázni magadnak a dolgokat, meg a flusztráltságaidat és elhelyezni az egysíkú világképedben ezeket a dolgokat és okot adni arra magadnak, hogy még tökéletesebbnek láthassad magadat, másokat meg méginkább lenézhess... és így éld ki flusztrációid
2017. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

ma 08:54, és ma 08:56 vagyok


Ja, és abba már bele se megyek, hogy nem minden férfi ürítő tartályként használja a nőket és hogy a nők is élvezhetik a szexet, a normálisak élvezik is, vagyhogy akik visszaélnek a hatalmukkal és úgy fekszenek le nőkkel, vagy hlyítik azokat a szerencsétlen csajokat, azok a csajok nem feltétlenül krvák, hanem esetleg naívak, vagy félnek, vagy belekényszerítik őket valamibe akaratukon kívül

2017. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!