Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálam alszik egy lány barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam alszik egy lány barátom, akivel fél éve vagyunk jóban. Egy ágyban. Hogyan "próbálkozzak" be?

Figyelt kérdés

Bejön a csaj, talán én is neki, de ő nem olyan, aki ezt kimondja, vagy kimutatja. Ami biztos, hogy a 35 ezer fiú barátja közül velem lóg a legtöbbet, és én igazából nem vagyok tagja az ő nagy baráti társaságának, és mindig csak ketten járkálunk erre-arra.


Valami jel, hogy ő is akarja? Vagy hogyan mozduljak rá?


Azt se akarom, hogy ciki vége legyen, és akkor esetleg emiatt tönkremenjen a kapcsolatunk.


20F 21L


2017. okt. 19. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi miatt alszik nálad?
2017. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Vidéken lakom ő Budapesti (egyetemen szaktársam). És elhintette, hogy valamikor szívesen lejönne, megnézne minket, a kutyámat stb, körbevezetném otthon. Nyáron már lejött volna, csak közben becsajoztam és más volt nálam akkortájt. :DD
2017. okt. 19. 21:57
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha biztosra akarsz menni, várd meg amíg kezdeményez. Ha nagyon akarja, úgyis fog.

De amúgy szép apránként próbálj meg haladni... Átkarolod, közelebb bújsz, lágyan a nyakába fújsz, stb

2017. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Már a hálóruha is árulkodó lesz. Villanyoltás után kérdezd meg, hogy kaphatsz-e egy jóéjt-puszit. Abból megtudod, hogy merre hány méter. Egy picit lehetsz célratörő, de ne légy erőszakos. "Véletlenül sikeredhet az a puszi szájra is, és kérhetsz repetát. Ha kapsz, nem kell megállnod.
2017. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Masszírozd meg kezdetnek..
2017. okt. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%

a többi nővel eddig hogyan csináltad ember?

vele is ugyanúgy.

kinyitsz egy üveg piát,megisszátok,néztek közben egy filmet beszélgettek és akkor elkezded.

ha elsőre visszautasít,akkor kérj elnézést,szabadkozz,bánd meg ha kell,aztán nevettesd meg és kezd elölről.

2017. okt. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Összejött végül?
2017. okt. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem ma alszik itt.
2017. okt. 20. 07:31
 9/17 A kérdező kommentje:
A többi nővel a napnál is világosabb volt, hogy oda vannak értem, ő meg egy kicsit “érzelemmentes”, szóval nem az a rózsaszín cuki lány.
2017. okt. 20. 07:33
 10/17 anonim ***** válasza:
Majd feltétlenül meséld el hogy mi volt :)
2017. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!