Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek mennyire alapvető szükséglet a szex?

Figyelt kérdés

(Talán nem a legmegfelelőbb kategória, de szeretnék viszonylag értelmes válaszokat kapni.)


Sok nőt ismerek, akik évek óta nem szexeltek, csak mondjuk havonta párszor maszturbálnak és mégis teljesnek érzik az életüket. Férfiakkal nem nagyon volt lehetőségem erről őszintén beszélni. A neten elég ijesztő véleményeket lehet olvasni egyes férfiaktól pl. hogy a férfiaknak majdnem olyan fontos a szex, mint az táplálkozás, és ezért gyakorlatilag a nemi erőszak csak ehhez a nélkülözhetetlen, minden férfinak járó dologhoz való hozzáférés, amit nem is kellene büntetni.


Nektek mennyire alapvető szükséglet a szex? Mennyire helyettesíthető maszturbálással?

Minden fentebbiekkel kapcsolatos gondolat érdekel.



2017. okt. 22. 19:21
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Kedves #18-as , és Kérdező belekeveritek a szerelmet!? Nem pontosan értem hogy jön ez ide, lehet rózsaszín leányregények alapján romantikus álmokat szövögetni de ha felnőttként, reálisan vizsgáljuk a gyakorlati részét akkor a szerelemre való kényszeres törekvés vezet a 2-3 év együtt élés utáni váláshoz. Az egyik humorista(stand up-os nem emlékszem ki) úgy fogalmazott: Azt nem érti a csajom, hogy nekünk nem azért kell a szex, hogy egy csodálatos napot megkoronázzunk egy kis hancúrral, hanem azért hogy ne hajtsunk bele a járdán várakozó gyalogosokba és ne legyünk benne másnap a híradóba. Viszont olyan nincs, hogy ez nekünk jár alanyi jogon és elvehetjük a gyengébbektől, ilyenről rohadtul nincs szó, vagy legalább is nem lenne szabad, hogy felmerüljön!
2017. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Azért 'keverjük bele', mert nekünk (nőknek) a szerelem fontos, a szex csak annak kiteljesítése, és ritkán vágyunk rá csak úgy, önmagáért. Ha mégis akkor meg pont elég egy maszturbálás. A férfiak teljesen máshogy működnek, úgy tűnik.


Amúgy meg hagy keverjek a saját kérdésem alá olyan témát, amilyet akarok. Főleg, hogyha számomra ezek (a szerelem és a szex) nagyjából elválaszthatatlanok.

2017. okt. 25. 20:55
 23/33 anonim ***** válasza:

18-as vagyok


Nem én kevertem ide a szerelmet, ha nem vetted észre, egy előbbi kommentre reflektáltam, amiben egy pasi fogalmazott meg valamit a szerelemről.


És nem élek rózsaszín világban, nem erőltetem a szerelmemet a páromra (különben nem lennénk együtt már lassan 3 éve), ahogy a szexet sem, ez fordítva is igaz. Szóval attól még, hogy egyetértek azzal, hogy előbb a nő szívét kell meghódítani a puncija helyett, még a valóságban élek, és tudom, hogy sokkal nyugodtabbak vagyunk szex után, ahogy én is tapasztaltam.

2017. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, de meg tudom oldani magam, ha senki nem akar...
2017. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
5%
Beteg egy kérdés egy beteg nőtől! Teljesen más egy jó nőbe dugni mint kiverni. De ezt sem egy ilyen nő sem egy lúzer srác nem fogja megérteni. Közötök nincs az élethez! Inkább költöznél össze egy férfivel és akkor megtudnád hogy hogyan is működünk. De ehhez agy is kéne. Ami neked nincs. De szerintem sok minden másnak is híján vagy!
2017. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

A kiverés,masztizás messze van a szextől.Minden férfinek és minden nőnek mások a szexuális igényei.Én nehezen vagyok meg testi kapcsolat nélkül.

De attól még nem erőszakolok meg senkit.

2017. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
A nőknek a szerelem a fontosabb?Van pár olyan is.De van millió olyan ribi aki pénzért és más anyagi javakért szexel.Akkor azok nem nők? :)
2017. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Nekem a társas kapcsolat a fontos és ennek velejárója a szex, tehát ilyen értelmezésben fontos.

Ha nincs stabil kapcsolatom akkor inkább könnyítek magamon minthogy prostihoz menjek vagy alkalmi szexpartnert keressek.

2017. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

A magas izgalmi szint melletti huzamos kieleguletlenseg a tudat es a latoter beszukulesevel, a szexen kívüli bármilyen tevékenység iránti teljes közönnyel, az éhség-, fáradtság- es fajdalomerzet eltompulasaval jár.


Az onkielegites tüneti kezelésre alkalmas, de azért aki ad magára, es teheti, ezt tenyleg csak utolsó mentsvarkent alkalmazza. Mert hat amikor szexre vágyunk, nem csak orgazmusra vágyunk, hanem a szexelesre magara. Arra a flow-ra, ami a b*szás, mint alkotó munka során eluralkodik rajtunk.

2017. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Helyettesíthető. Nekem egy nő közelségének hiánya, intimitás hiánya égetőbb probléma. ha nincs kit fogdosni, masszírozni, ölelgetni, akár tetőtől talpig végigcirógatni, vagy akár mást is csinálni vele így vagy úgy.
2017. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!