Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi hány kcal-ra van szüksége...

Dingval kérdése:

Napi hány kcal-ra van szükségem (fogyáshoz, súlytartáshoz, súlynöveléshez) ha: 18 éves fiú vagyok, napi 40-60 percet kardiózom (500-600 kcal égetés), heti 5 nap 2x20 percet biciklizem?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 17. 15:01
 1/4 Csori96 ***** válasza:
Ezt senki sem tudhatja, neked kell kitapasztalnod. Kiindulás pontnak használj kalkulátort vagy számold össze, hogy általában hány kalóriát viszel be egy nap, és ahhoz képest hogyan változik a súlyod.
2017. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy ilyen módszerrel legalább fél év mire használható adataim lesznek, és az nekem meredeken hangzik, hogy még csak halvány lila lövése se legyen senkinek, hogy mennyire legyen szükségem. De persze megértem, hogy ez szubjektív, de azért na :D
2017. ápr. 17. 16:57
 3/4 Csori96 ***** válasza:
Néhány hét alatt kitapasztalható. Egyébként senki sem fog tudni 'pontosabb' értéket adni, mint bármelyik kalkulátor. 2000-3000 között bármi reális lehet, akár még ezen tartományon kívül is.
2017. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor megyek matekozni. Köszi a válaszokat :)
2017. ápr. 17. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!