Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a helyzet ezzel a dologgal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet ezzel a dologgal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

van egy fiú akibe szerelmes vagyok.mondhatni szerelem volt első látásra ,az én részemről legalábbis.nagyon jófej,vicces kedves srác...nem olyan mint a mostani sok fiú h csak a szex-ről tud dumálni,csak az érdekli..ez rá egyáltalán nem jellemző.Mikor ránézek rámkacsint,mindig köszön (és mindig olyan kis huncut mosolyt dob mellé :) )Jókat el szoktunk dumálni,jókat hülyülünk együtt. Viszont az a helyzet hogy ő 19 én pedig 14 éves vagyok...teljesen belezúgtam és nem tudom elfelejteni,akár hogy is akarom,nem megy...

mit tanácsoltok???

Inkább keressek egy 15-16 éves fiút???

köszi NORMÁLIS VÁLASZOKAT!!!

csak egy lány 14


2010. jún. 3. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

hát.. nehéz ügy. kapásból azt mondanám keress fiatalabbat, é 20 vagyok és tudom, hogy a 14 fejben, lélekben mennyire más világ és mennyire nem értenétek meg egymást érzelmileg, másra van szükségetek.

de mindig akadnak kivételek, úgyhogy ennyivel ne add fel. ígyis-úgyis fájni fog, ha nem lehettek együtt, akkor már adj egy esélyt a dolognak. Egyszer hívd el, hogy szeretnél vele beszélni, suli után, vagy valami és akármilyen kínos, mondd meg neki, hogy nem tudod, hogy ő hogyan tekint rád, és nem szeretnél ostoba fruskának tűnni, úgyhogy inkább mondja meg mert nagyon hülyén érzed magad.

mindig az őszinte a leggyorsabb és hosszú távon a lgekíméletesebb út.

2010. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Picit fiatal vagy hozzá, de miért ne működhetne a dolog. Légy kedves vele és te is mosolyogj sokat. Ha tényleg kedvel előbb-utóbb elhív randizni.

Arra azért vigyázz, hogy ne használjon ki, mert mi érettebb fiúk sok mindent megteszünk egy-egy kiszemelt lányért. :) Ne hagyd, hogy gyorsan ágyba vigyen. Habár, ahogyan a soraidat olvastam, te sem akarod elsietni az együttlétet.

Sok sikert!

2010. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!