Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tartós párkapcsolatban lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós párkapcsolatban lányok, nők ti lenyelitek a párotok spermáját?

Figyelt kérdés
Szeretitek és szívesen teszitek meg vagy csak az ő kedvéért. Olyan van akinek a szájába élvez a párja de nem nyeli le?

2017. okt. 31. 09:33
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Szeretem.
2017. okt. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
40%

Nalam a legtobb alkalmi csaj is lenyelte. Mi itt a kerdes?

40f

2017. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
88%
A jelenlegi páromnak csináltam először, és az ő spermáját bármikor szívesen le is nyelem.
2017. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
88%

Az első barátomnak nagyon jó volt az íze és izgatónak találtam,hogy lenyeltem orálisan is kielégíthetem. 4 évig együtt voltunk. De a következő barátomnak nem volt a spermája,úgy hogy nem nyeltem le. Szeretem az orált,nincs vele gondom,nagyon szívesem csinálom,de egyszerűen nem ment hogy le nyeljem, nagyon fura íze volt. Az előváladéknak nem,csak ha lövelt és nagy adagban jött a "cucc". Hozzáteszem így is imádtam a páromat és nem zavart,hogy nem csokoládé ízű az ondó ;) viszont nem erőltettük a lenyelést. :D


L

2017. okt. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
71%
Nem volt jó**
2017. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
28%
Én ezt egyáltalán nem értem. Sztem ez alap. Annyi ilyen kérdés van, de miért? Nem élik meg az emberek a szexualitásukat vagy mi a fene?
2017. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
97%
Hát, nekem pl nem probléma, élvezem is de nem nevezném a lenyelést "alapnak". Van aki nem szereti annak nem kell lenyelni akkor sem a már vagy százszor kérték hogy tegye meg.
2017. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2017. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Egyszer nyeltem le valakinek tok veletelen. Utána nem volt kedvem vacsorazni. Nem szot hogy elmegy vagy vmi a szamon ült hát lement a torkomon...
2017. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
42%
Ez alap. Ha nem nyel a csaj, akkor nem lesz tartós a kapcsolat.
2017. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!