Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tartós párkapcsolatban lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós párkapcsolatban lányok, nők ti lenyelitek a párotok spermáját?

Figyelt kérdés
Szeretitek és szívesen teszitek meg vagy csak az ő kedvéért. Olyan van akinek a szájába élvez a párja de nem nyeli le?

2017. okt. 31. 09:33
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Igen lenyelem a férjemnek.
jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg milyen ize van. Ha keseru, sos stb akkor miert nyelnem le ? 🤔 ha normalis nem rossz izu akkor nyilvan nincs gond.
jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
87%
Mindig lenyeltem,alkalmiban,tartósban egyaránt.
jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
56%
Az enyém nem csak megeszi, de a földről is felnyalja ami mellé megy.
jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

#6 ha tudnád mennyi ember nem meri megélni és át élni a vágyait. Ráadásul az a meglepő a többség már mind érett nő vagy férfi aki elvileg tudja mit akar. Sajnos sok emberben ott a gátlás ,hogy mit gondolnak majd rólam.

Nekem volt egy alkalmi csaj aki nem akarta hogy az arcára engedjem. Kérdeztem miért. Mire nagy nehezen kinyögte, hogy akkor mit fogok róla gondolni. Mondtam semmit.

De hosszú nagyon hosszú idő kellett mire a gátakat sikerült benne feloldani.

márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
13%
Soha, semmilyen körülmény között. Én se etetem meg vele a székletemet. Kb. olyan gusztustalan. 32N
márc. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
72%

36:


És a cunalevedet?

márc. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem kértem a barátnőmet hogy nyelje le, és mindig lenyeli. Szeret szopni is, bár nekem már néha kicsit uncsi, 6 éve vagyunk együtt.
márc. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Lenyelem
márc. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
41%
#39-es, szeretlek! :)
márc. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!