Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tartós párkapcsolatban lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós párkapcsolatban lányok, nők ti lenyelitek a párotok spermáját?

Figyelt kérdés
Szeretitek és szívesen teszitek meg vagy csak az ő kedvéért. Olyan van akinek a szájába élvez a párja de nem nyeli le?

2017. okt. 31. 09:33
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes en jobban szeretem ha csak egy részét nyeli le; a többiből megpróbál buborékot fújni vagy az orrán kifujni azt. Jókat nevetünk ilyenkor.
2017. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
90%

Leszoktam, de pont tegnap történt meg a kapcsolatunk alatt először, hogy ahogy a számba ért azonnal kiköptem mert elképesztően keserű volt. Sosem éreztem ilyennek azelőtt.


Főleg akkor szeretem az ízét ha előtte valami alkoholt ittunk. Sör, főleg Guinness és whiskey után a legjobb, vagy amikor bele tudok imádkozni friss zöldséget :D

Viszont amikor valami zsíros, olajos dolgot eszik, mondjuk chipsest vagy sok sültkrumplit esetleg egy nagyobb adag húst eszik, mondjuk egy 200 grammos marhahúst, attól elég érdekes, savanykás az íze.


A gyümölcsök, gyümölcs levek pedig megédesítik, azt annyira nem szeretem.

2017. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
88%

A párom lenyelte párszor, de csak, mert tudja, hogy izgatónak tartom, de megmondtam neki, hogy egyáltalán nincs szükség rá, ha nem szeretné. Az állagát nem kedveli, nekem pedig bőven elég az, ha a szájba élvezhetek...


22F

2017. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Neha
2020. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
78%
Mi egy 40es házaspár vagyunk. Mi disznókodunk és csókolózonk is vele, mint ahogy a punci nedvel is.
2020. márc. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
73%

15:

A disznókodás mellett nyelvtanozni sem ártana néha

2020. márc. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos nem sokszor élhettem át, hogy lenyelik.
2020. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
90%
Csak akkor nyelem le,ha nem keserű ha az akkor nem tudom rá venni magam, hogy lenyeljem.
2020. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
53%

Nalam kizart. Ha mas is ilyen jol erezne az izeket, ahogyan en, hanyna. A szex meg nem errol szol.

O valaszt. Marad, megcsal, barmi.

2020. dec. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
29%
Nekem jobban tetszik, ha szétkenhetem az arcán!
2020. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!