Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, veletek szakítottak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek szakítottak már azért, mert kevés volt a szex?

Figyelt kérdés
2017. nov. 6. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem, mivel jobban szeretem csinálni mint a párom. De ha kisebb lenne a libidom és ezért szakítana velem a pasim, akkor 100x meggondolnám, hogy vajon tényleg szeretett-e, vagy csak megjátszotta az egészet, mert épp csak én voltam akit megd*ghatott.!
2017. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért lassítsunk egy kicsit...... az se normális ha mondjuk a kevés szex 2-3 alkalom/hó! És ez nem miattam hanem a feleségem nem akarja..., akkor? Pedig baromira szeretem!
2017. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tehát mindenáron maradjunk együtt valakivel, aki nem hajlandó szexelni, mert ha elhagyjuk ezért, akkor egy mocskos hímsoviniszta disznók leszünk, aki csak dugásra használja a nőt?
2017. nov. 6. 21:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Velem nem szakított a párom hanem megcsalt. Fogamzásgátló és egyéb betegség miatt a libidóm teljesen megszűnt és fájdalmassá vált a szex. Én szakítottam vele utána.
2017. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nem történhet meg. Nálam többször nem kívánhatja. Viszont olyan volt már, hogy én szakítottam a pasival emiatt.
2017. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%

4-es: meg is érdemelted, ha olyan hülye voltál, hogy fogamzásgátlót szedtél.

Fogyatékos

2017. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
#4-es, most komolyan, mit vártál? Ha nincs szex, a végtelenségig ne tűrjön már a másik! Amúgy meg pont azt nem csináltad, amiért szedted a gyógyszert!
2017. nov. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bogus20 válasza:
Az én jelenlegi párom a volt nőjével ezért szakított, több mint fél évig bírta türelemmel. Nekem is volt egy olyan pasim akivel meg én szakítottam ezért. Ha nagyon különbözőek az igények, ez az egy dolog egyedül is lehet ok a szakításra.
2017. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bogus20 válasza:
Meg persze az sem mindegy, hogy mi az oka.. ha ideiglenes, megoldható a probléma, akkor lehet érdemes türelemmel várni.
2017. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os és 7-es!

Nem értem, hogy miért kell szidni a 4-es válaszolot. Fogamzásgátlot menstruációs görcsökre és egyéb dolgokra is kaphat, nem csak kimondottan fogamzásgátlásra..

2017. nov. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!