Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! Mit szólnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Mit szólnátok, ha a pasitok dolgai között műpuncit és/vagy műbránert találnátok?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!

2017. nov. 8. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Karácsonyra nem kellene a kutyusunknak, új rágójátékot venni, már meglenne, hogy mit adok neki.
2017. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Elso osztom :)..
2017. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk közös van... Mi a gond ezzel?
2017. nov. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kicsit kifejtenéd, hogy miért adnád a kutyátoknak?
2017. nov. 8. 14:07
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

#4!


Azért, mert nem tolerálok semmi művackot a szexben, sem a homo-, sem a biszexualitást, sem semmilyen degenerált hajlamot, sem a többest.


A szex egy gyönyörű és érzéki dolog férfi és nő között.


Ahhoz, hogy el tudjanak merülni az érzelmekben és egymás testében csak az kell, hogy kiismerjék egymást és élvezzék egymás testét és átadják magukat az élvezeteknek. Ehhez, meg bőven elég a kettejük teste, nem kell ehhez semmi plusz. Csak egy kis fantázia, kreativitás és érzékiség.


A sok mostani baromság, csak az miatt van, mert az emberek rohanó világban élnek. Csak hajszolják az élvezeteket, mindent kipróbálnak, de semmiben nem merülnek el igazán.


Egymás után váltogatják a partnereket, de a szex igazi mélységeit, még csak fel sem fedezik.


De, tudom itt sokaknak maradi vagyok.


Hát, ezért dobnám ezt a művackot a kutyának, neki több hasznára válna.

2017. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Kedves első.

És,ha nem olyan napok vannak vagy nem találkoztok/nincs szex.Fáj valamid/beteg vagy. Nyugodtan megerőszakolhat,hisz ismeri a tested stb.

MINDEN Férfi (értsd ahogy kell) maszturbál.Ki ezért- ki azért!Pl; stresszkezelésre is.És ha neki van egy műpuncija,hajrá. ;) Gondolom, te sosem masztizol?? (Ha igen,vágd le a kezed.)

A prosztatamasszirozóval sincs bajom.

Művelődni kéne szexuálisan!!!

2017. nov. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

#6


Fogalmad sincs a szexről, de semmi baj, fiatal vagy még :)

2017. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Igen én is így érzem. 29 vagyok.


Szerintem nem vagyunk egy generáció.Nem árt néha tágítani a szemléletünkön...


Te így gondolod, más pedig másképp.El kell fogadni a másik véleményét is!

2017. nov. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

A műpuncin csak mosolyognék, és igazából örülnék hogy legalább nem igazit keres, amikor nem tudunk együtt lenni.

A bráneren már elgondolkodnék...

33n

2017. nov. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

#8


Én, csak a Kérdezőnek válaszoltam, hogy miért dobnám a kutyának.


Te kezdtél el engem okítani, hogy művelődjek... te még fiatal vagy én jóval idősebb, hidd el, többet tudok nálad.


Nem én szóltam le bárkit is, hogy művelődjön, én, csak leírtam a véleményem. Neked nem tetszett az én szemléletem :) én nem erőltettem rá senkire semmit, senkinek nem mondtam, hogy kövesse a példám!


Ennyi!


A lényeg, hogy mindenki úgy élvezze a szexet, ahogy számára és a párja számára a legjobb.


A kihívás az, hogy megfelelő partnert találjunk hozzá!

2017. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!