Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk ti mit szólnátok ehhez?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szólnátok ehhez? Aranyosnak találnátok?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első nyarunk együtt a barátommal. Én nyáron mindig egy nagyobb pólóban és egy bugyiban alszok. Ha majd együtt alszunk arra gondoltam hogy kölcsönkérem a barátom egyik pólóját és abban alszok. Nagyon béna? Vagy ti aranyosnak találnátok ha a barátnőtök amikor nálatok alszik a ti pólótokban alszik?

Télen volt már ilyen hogy az ő pulcsijában aludtam.

17/L 18/F


2017. máj. 7. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Hogy engem mèrt v.er az isten az egyedül lèttel b.az-dm.eg... Komolyan mondom inkább a po_ko.lban ég.jek el ha már így szi.vat az a szakállas ge._ci ...

Egyébként aranyos jah .

2017. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Te jó ég első annyira besírtam rajtad, köszi :D
2017. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Aha,jó így,de azért legalább egy estére bevethetnél valami szexi hálóinget,ha már ott tartotok.
2017. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TheArtist2001 válasza:
81%
szerintem dugjatok egy jót szimplán. de aranyos persze. én aranyosnak találnám
2017. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem adnám oda, nem kell az neked :D


Meg egyébként is, inkább valami sort-top komboban aludj, nem szexi a logos polo.

2017. máj. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
imádnám :) jajj de jó lenne ha lenne végre egy ilyen cuki barátnőm
2017. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos. Mindenképpen csináld meg!
2017. máj. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Francokat aranyos!!! Gyerekes idiótaság.

17 évesen már viselkedhetnél úgy, hogy ahelyett, hogy kölcsönkéred az ő ruháját, "véletlenül elhagyod" a bugyidat (minthogy írtad: "egy nagyobb pólóban és egy bugyiban alszok"), majd még látványosan el is kezded keresni lefekvés előtt.

És természetesen nem találod.


Kell még tovább a pici szádba rágjam a dolgot, vagy innentől egyedül is tovább tudod gondolni?

2017. dec. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!