Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Ha veszel egy vibrátort itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha veszel egy vibrátort itt befejeztük, vége mindennek" Lehet nem kellett volna felhozni a témát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23 éves nő vagyok Párom 26 éves több, mint 2,5 éve vagyunk együtt és van egy gyönyörű 10,5 hónapos lányunk (tervezett baba)

Akit szeretünk imádunk.

Sajnos az együttléteink nem túl gyakoriak.

Tehesség 16. Hetétől elvoltunk tílva így szülésig nem volt szex. Petting is csak 1 oldalúan mert nekem 1 orgazmus is méhlepény leválást okozhatott volna.

Nem hüvelyi úton hanem Sürgőségi Császárral szültem ami életmentő műtét volt. Lassabban gyógyúltam +ahogy elmúlt a gyermekágyi vérzés megjött az első menstruálcióm így a szokásos 6 hét helyet 8 hetet vártunk a szexre.

Kislányunk születése óta 14 alkalommal voltunk együtt. Az utolsó 2017.07.01-jén volt.

Tudni kell hogy a kislányunk rettentő apás és a fogzás miatt beszokott az ágyunkba. Én le tudom tenni a kiságyba . Párom nem . Mert ahogy le teszi mát fel is ébred

Peding szokott lenni de behatolásig nem jutunk el mert pont akkor ébred fel és mire vissza altatjuk elszáll az ihlet fáradtak is vagyunk és inkább alszunk. Párom rengeteget dolgozik utazik fáradt plusz ha haza ér a kicsi nonstop rajta log szóval megértem hogy fáradt plusz melo mellett csinálja a jogsit.

Néha már ott tartok hogy egy egyszerű lább maszírozás is olyan hatással van rám hogy szinte harapom a szám szélét.

Sajnos a külön szoba nem megoldható 1 szobában vagyunk plusz van egy fél szoba de ott a mamám van.

Fel vetettem páromnak hogy elgondolkodtam azon hogy kéne egy vibrátor ha már nincs szex.

Azt mondta hogy hülyeség minek az.

Meg kérdeztem mi a bajod vele. Inkább egy vibrátor minthogy olyat tegyek amit később megbánok.

Igazságszerint nincs hüvelyi orgazmusom de mikor a párom pènisze bennem van az ad egy pluszt és nekem az a plusz kell mert jó a maszti meg minden. De érzem az ürességet.

Párom azt mondta hogy vibrátor azoknak kell akinek hiányzik valami kell valami.

Mondtam neki na akkor szerinted mi kell nekem mi hiányzik?

Válaszolt hogy a Szex

Mondtam neki hogy : Akkor dugj már meg!!!

Azt mondta várjak addig amíg meg van a jogsi és akkor kevésbbé lesz fáradt.

És hozzá tette,hogy :most megmondja,hogy Ha vibrátort merek venni akkor itt befejeztük egymással vége mindennek.

Rá vágtam hogy akkor vegyèl Te.

Erre nyilván az volt a válasza,hogy Nem meg nem kell az nekem.

Igazából már teljesen ki vagyok hiányzik a csókja a simogatása és az hogy érezzem azt hogy bennem legyen.

Már több hete próbálom le venni a terhet a válláról. Fát vágok gyujtóst készítek be hogy ne kelljen azzal is szarakodnia. Próbálom le kötni a kislányt inkább el megyek vele sétálni hogy Ő tudjon alundi pihenni. Próbálok a kedvében járni. Ha úgy van ágyba reggeli, kávé. Stb. Igyekszem időben elaltatni a kislányt és nyerni magunknak +1 órát. De vagy alszik vagy elkezdjük és felébred a kicsi és onnantól kezdve köztünk hajlandó aludni. Eskü mintha érezné hogy össze szeretnénk bújni és nem hagyja.

Ezèrt gondoltam a vibrátorra hogy ne legyen bennem ez a belső feszültség. Nem kérek Ajánlatokat mert NEM csalom meg!!!! Terhesség alatt mindössze 4 kg híztam ami szülés után egyből le is ment. És jelenleg 15 kilóval vagyok vékonyabb mint terhesség előtt szóval azt se lehet mondani hogy egy nagymama alkatú nő lettem aki igénytelen magára.

Tényleg kezdem azt hinni hogy hiba volt felhozzni ezt a vibrátor témát...


Ui.: Az esetleges helyesírási hibákért bocsi.



2017. nov. 14. 14:22
1 2 3 4
 21/33 Ramone ***** válasza:
53%

Szerintem is kár volt a gyerekèrt ... Úgy hogy még egy generáció is veletek él.. örülj neki hogy nem rólam van szó mert már rég beszóltam volna hogy "fogságban" én se szaporodnèk... Másfél szobás patkánylyukra azt mondod hogy jó ötlet gyereket szülni? Ugyan már ne nevettes

Miért nem próbálod meg a másik oldalról is megközelíteni a dolgot?

A párod 3 műszakban gályázik azért a pénzért amiből te őt akarod helyettesíteni és még meg is jegyzed ezt neki... Hazamegy fáradtan mama magyaráz a nője magyaráz a gyerek üvölt és ne legyen fáradt?

Nem, felelőtlen dolog volt tőled gyereket vállalnia sajnálom és meg tudom érteni ha ilyen pirított dolgokon is kiborul lassan

2017. nov. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
54%
Egyetértek azokkal akik szerint rossz ötlet volt a babavállalás. Az a körnxezet se neki,sem nektek nem alkalmas. Nem elég nagy,nem privát és nem kényelmes. Ezzel most jó nagy súlyt helyeztetek mindenkire,de az a baba nem ilyen körülményeket érdemel. Költözzetek olyan helyre ahol tudtok normális körülmények közt élni,mert így sem a kapcsolatotok,sem a szexuális életetek;de még a kisded jövője sem lesz jó... És én sem hiszem,hogy TERVEZETT dolgoknak így kéne működniük.
2017. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Nem itt éltünk ide kellett jönnünk mert olyan albi ahova megetett volna baba nem bírtuk volna fizetni

Mamám nem szól hozzá.

A párom a fizetését magára költheti. Mertvén kapok annyi gyedet ami elég a gyerekre és fedezi a havi rezsit. Szóval max a telo törlesztőt bérletet kell megvennie meg fát ha kell a többit félre tudja tenni

És mint írtam addig nem volt gond a szexel amíg nem fogzott a gyerek és nem szoktatta az ágyunkba.

Azért nem patkány lyuk.

Mert a mi szobánk akkora hogy simán lehetne belőle még 1 szobát ki alakítani plusz a szoba közepén egy bzi nagy cserépkályha.

De mivel jövőre költözünk íhy felesleges abva pénzt ölni hogy csináljunk még 1 szobát.

De ha egyedül élnénk ugyan ez lenne mert ugyanúgy 3 műszakban dolgozna a gyerek ugyanúgy rajta lógna ugyanúgy fátadt lenbe és ugyanúgy Nem dugna meg

Én is dolgoztam Fősuli mellett 12 órában

Mellete tanta főztem mostam takarítottam vasaltam mindennap.

És akármilyen fáradt voltam

Ha a párom kívánta a szexet nem utasítottam el azzal hogy fáradt vagyok.

Nem lehet mindig ráfogni a fáradtságra..

2017. nov. 14. 18:35
 24/33 A kérdező kommentje:

Tanúltam*

A gyereknek minden adott mindene meg van nem szenved semmiben hiányt nem nélkülözz.

Írtam jövőre költözünk addigra meg de hiába élnènk külön

Ugyan ez lesz


Mam nem sok vizet zavar

2017. nov. 14. 18:39
 25/33 anonim ***** válasza:
56%

Esetleg azt megpróbálhatnátok, amit mi is tettünk, míg egy azonban voltunk. Ha elalszik a gyerek, felemeltük, és átraktuk a kiságyába. Utána, ha fáradt is az ember (mert ez sajnos sokszor előfordul mindkét részről gyermeknevelés és munka miatt) legalább össze lehet bújni!

S bármilyen fáradt is az ember, egy alapos nyalás nem annyira megerőltető, még ha a csípőmunkához kevés is az ereje...

2017. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
78%
Ha a vibrátor miatt igy kiakadt,akkor mosolyogj csak rá és mond minden rendben.Dolgozzon keményen,vállaljon tulórát,te meg keress egy szeretőt amelyiknek farka is van,mert a párod (?) egy puhapôcs.Én minden lelkiismeret furdalás nélkül lefeküdnék mással.Ha nem hajlandó veled csinálni ami a kötelessége,még ha hülyén is hangzik...hidd el más örömmel megteszi.
2017. nov. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

lehet nehéz lesz, de próbáljatok csinálni egy romantikus hétvégét, csak ketten, semmi kötöttség, wellness, finom kaja, mozi meg minden. Csak ketten.

Valahogy szerezzetek egy Baby Szittert, még akkor is ha a gyerek fél az idegenektől, de akkor is meg kell tanulnia idegenekkel lenni, mert később még nehezebb lesz, hacsak nem akartok egy bezárkózó magán tanulót.

2017. nov. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

26os

Soha nem tudnám megcsalni.

2017. nov. 15. 20:31
 29/33 anonim ***** válasza:
9%
#28 23évig én is ezt mondtam aztán megtettem mert már ki voltam a havi 3 kicsi szextől 45F.
2017. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Utolsó nem vagyunk egyformák.

Én hamarabb ásnám el magam minthogy megcsaljam a párom

2017. nov. 19. 17:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!