Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Ha veszel egy vibrátort itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha veszel egy vibrátort itt befejeztük, vége mindennek" Lehet nem kellett volna felhozni a témát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23 éves nő vagyok Párom 26 éves több, mint 2,5 éve vagyunk együtt és van egy gyönyörű 10,5 hónapos lányunk (tervezett baba)

Akit szeretünk imádunk.

Sajnos az együttléteink nem túl gyakoriak.

Tehesség 16. Hetétől elvoltunk tílva így szülésig nem volt szex. Petting is csak 1 oldalúan mert nekem 1 orgazmus is méhlepény leválást okozhatott volna.

Nem hüvelyi úton hanem Sürgőségi Császárral szültem ami életmentő műtét volt. Lassabban gyógyúltam +ahogy elmúlt a gyermekágyi vérzés megjött az első menstruálcióm így a szokásos 6 hét helyet 8 hetet vártunk a szexre.

Kislányunk születése óta 14 alkalommal voltunk együtt. Az utolsó 2017.07.01-jén volt.

Tudni kell hogy a kislányunk rettentő apás és a fogzás miatt beszokott az ágyunkba. Én le tudom tenni a kiságyba . Párom nem . Mert ahogy le teszi mát fel is ébred

Peding szokott lenni de behatolásig nem jutunk el mert pont akkor ébred fel és mire vissza altatjuk elszáll az ihlet fáradtak is vagyunk és inkább alszunk. Párom rengeteget dolgozik utazik fáradt plusz ha haza ér a kicsi nonstop rajta log szóval megértem hogy fáradt plusz melo mellett csinálja a jogsit.

Néha már ott tartok hogy egy egyszerű lább maszírozás is olyan hatással van rám hogy szinte harapom a szám szélét.

Sajnos a külön szoba nem megoldható 1 szobában vagyunk plusz van egy fél szoba de ott a mamám van.

Fel vetettem páromnak hogy elgondolkodtam azon hogy kéne egy vibrátor ha már nincs szex.

Azt mondta hogy hülyeség minek az.

Meg kérdeztem mi a bajod vele. Inkább egy vibrátor minthogy olyat tegyek amit később megbánok.

Igazságszerint nincs hüvelyi orgazmusom de mikor a párom pènisze bennem van az ad egy pluszt és nekem az a plusz kell mert jó a maszti meg minden. De érzem az ürességet.

Párom azt mondta hogy vibrátor azoknak kell akinek hiányzik valami kell valami.

Mondtam neki na akkor szerinted mi kell nekem mi hiányzik?

Válaszolt hogy a Szex

Mondtam neki hogy : Akkor dugj már meg!!!

Azt mondta várjak addig amíg meg van a jogsi és akkor kevésbbé lesz fáradt.

És hozzá tette,hogy :most megmondja,hogy Ha vibrátort merek venni akkor itt befejeztük egymással vége mindennek.

Rá vágtam hogy akkor vegyèl Te.

Erre nyilván az volt a válasza,hogy Nem meg nem kell az nekem.

Igazából már teljesen ki vagyok hiányzik a csókja a simogatása és az hogy érezzem azt hogy bennem legyen.

Már több hete próbálom le venni a terhet a válláról. Fát vágok gyujtóst készítek be hogy ne kelljen azzal is szarakodnia. Próbálom le kötni a kislányt inkább el megyek vele sétálni hogy Ő tudjon alundi pihenni. Próbálok a kedvében járni. Ha úgy van ágyba reggeli, kávé. Stb. Igyekszem időben elaltatni a kislányt és nyerni magunknak +1 órát. De vagy alszik vagy elkezdjük és felébred a kicsi és onnantól kezdve köztünk hajlandó aludni. Eskü mintha érezné hogy össze szeretnénk bújni és nem hagyja.

Ezèrt gondoltam a vibrátorra hogy ne legyen bennem ez a belső feszültség. Nem kérek Ajánlatokat mert NEM csalom meg!!!! Terhesség alatt mindössze 4 kg híztam ami szülés után egyből le is ment. És jelenleg 15 kilóval vagyok vékonyabb mint terhesség előtt szóval azt se lehet mondani hogy egy nagymama alkatú nő lettem aki igénytelen magára.

Tényleg kezdem azt hinni hogy hiba volt felhozzni ezt a vibrátor témát...


Ui.: Az esetleges helyesírási hibákért bocsi.



2017. nov. 14. 14:22
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Utolsó az a Probléma hogy Párom szoktatta be mert csak úgy aludt a kicsi hogy maga mellé fektette.

Én már akkor jeleztem hogy ne így altassa mert be fog szokni

Párom erősködött. Hogy De nem fog.

Hadd Aludjon Apájával.

És tessék itt van a 3 műszakból

Az éjszakás műszak az Amikor a kiságyában alszik a kicsi mert Olyankor nincs itthon az Apja.

Párom meg gyengelelkű és be fekteti.

A gyerek ezt meg kijátsza hogy Apa úgy is kivesz a kiágyból.

És csodálkozok hogy puffogok mint egy vipera hogy Nem igaz.

És amikor kérdi hogy mi a baj.

Akkor mondom, hogy Szerinted Na mi? Az hogy megvan lőve az intimitásunk.

Mert pl ha nincs is szex jó lenne hozzád bújni és a karjaidbam pihenni. De nem mert Te ide fektetted a kicsit.

2017. nov. 14. 15:30
 12/33 A kérdező kommentje:
"Miertis" Most mosolyt csaltál az arcomra. SÁRGARÉPA 😂😂
2017. nov. 14. 15:31
 13/33 A kérdező kommentje:
Miért kell féltékenykedni mini vibrit néztem nem valami Méteres kékerest
2017. nov. 14. 15:32
 14/33 anonim ***** válasza:
73%

Wow, ez szörnyű volt olvasni, nem irigyellek. Őszintén, nekünk annyira természetesek a szexjátékok, a vibrátorok a szexben, hogy tanácsom sincs mit csináljál. Nálunk (és főleg nálam) az a legfontosabb, hogy a szex élvezetes legyen és ha ehhez kell egy vibrátor, akkor jöjjön, nem érzem ettől kevésbé férfinak magamat, hiszen húst sem vadászattal szerzek, hanem a sarki boltban.


Az egy amit nem értek, hogy hogyan nincs ereje semmi szexre? Oké, hogy néha nincs erő és kedv, de azért hosszú idő után.... Mert maszturbálni TUTI maszturbál.

2017. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Kuporgokutya válasza:
83%
Nem nagyon értem a dolgot? Még túl fiatalok vagytok a kimerüléshez,szerintem. Mikor használnád a Vibrit hiszen ahoz is kell egy kis nyugalom egy kis ellazulás és ugyan annyi nyugodt légyott a férjeddel is lehetne. Neki nincsen vágya? Mamára nem lehet kicsit rábízni gyerkőcöt hogy elmenjetek valahová akár kibérelni valami szobát? Vagy csak be a fürdőszobában közös fűrdés esetleg és akkor hadszoljon! Vibrire vissza térve mi közösen mentünk el kiválasztani páromnak. Előszőr jó ötletnek tűnt majd közösen használjuk. Aztán volt egy olyan időszakom mikor rájöttem hogy ő magányosan is szerez magának örömöt vele akkor szabályosan féltékeny lettem a Vibrire,de most már abszolút nem zavar ha rá is jövök hogy használta. Ne haragudj meg de nekem úgy tűnik,hogy párod kifogásokat keres,persze nem lát bele az ember a teljes életettek be de a leírtak alapján nekem gyanús a párod reakciója. Ha valaki egyszer be indul akkor nem létezik hogy nem oldja meg valahogy. Barátotok nincsen esetleg aki tudna egy kicsit Bébiszitterkedni? Esetleg adna egy szobát össze bújásra? F41
2017. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
68%

Nem értek egyet az utolsóval, ha megdugna és úgy akarnál vibrátort, az érthetően fájna neki, de így vele van a baj. Inkább értékelnie kéne a hozzáállásodat.


Mindezt félretéve, a várakozáson kívül nem látok megoldást a helyzetedre. 23/f

2017. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
64%
bocs, a 7-est értettem utolsó alatt (régen kattintottam a kérdésre)
2017. nov. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Már kérdeztem Tőle hogy Van valakid vagy Ki szoktad e verni.

Nincs senkije amit el tudok hinni neki

A maszturbálást tahadja ...Dr nem hiszem el.

Ha máshol nem zuhany alatt tuti ki csapja.

Azt mondja kíván meg szeret és hiányzik neki a szex de nem tehet róla hogy a lány Apás.

Mondtam neki hogy De igen tehet róla és nem kell mindig a gyerekkel takarózni



Barátaink nem érnek rá szintén családosok.

Mamám igaz 70 éves de fodrász üzlete már nincs. Házakhoz jár.

Szüleim is dolgoznak

Húgom meg Gimis

Párom szülei 200 km-re

A kislány meg fél idegenektől.

Ha elmúlt 1,5 éves vissza megyek dolgozni. Bölcsibe a kicsi jönn velem másik csopiba kerűl.

Én ezt màr nem birom idegileg és lelkileg már sokszor sírva fekszem le mert nincs szex

Annyi szokott lenni az intimitás hogy néha meg maszírozza a lábam vagy ahogy altatja a kislányt közbe simogatja a fenekem. Mert ugye van hogy Csak a Párommal hajlandó aludni.

Muszáj dolgozni mennem emberek között lenne mert bele fogok őrűlni.


Talán a kolleginák a csoport elterelné a figyelmemet erről a feszkóról.


A vicc az hogy szeretne Tesót. De így hogy..?

Pedig megfogadtam magamnak hogy mi nem leszünk olyan pár ahol a férjnek rimánkodni kell a szexért mert az asszony nem akarja.

Erre tessék olyan pát vagyunk csal fordítva...

2017. nov. 14. 16:07
 19/33 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Haegy pasi fenyegetve érzi magát egy tárgy miatt, akkor ott elég komoly önbecsülési gondok vannak... :D
2017. nov. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

De mire fell lenne önbecsülési problémája

Eddigi párjaim közűl Ő az egyetlen akivel élvezem és kívánom a szexet. Meg úgy tud puncit nyalni hogy Úr Isten bele remeg az egész testem

Igaz nincs hatalmas pénisze meg nem annyira vastag és még így is van hogy minden nedvessèg ellenére is nehezen fér be mert annyira szűk vagyok. Volt hogy fájt neki mert annyira feszes és szűk a hüvelyem hogy fájt neki a szorítás.

Mindig csúcsra tudott juttatni

Imádom a péniszét kezdetektől dícsérem neki hogy milyen szép finom és ez tènyleg így van.

Vibrátkrból nem is pénisz nagyságut szeretnék hanem ilyen kis mini vibrit

2017. nov. 14. 16:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!