Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelentsen az ha a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentsen az ha a párom (férfi) azt mondja hogy nyugodtan lehetek mással is? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Többször felhozta témának, hogy nyugodtan legyek más férfivel is ha megkívánok valakit, azzal a feltétellel hogy előtte mondjam el neki ha tervezem. Ő viszont konkrétan mondta, hogy ő nem lenne mással, de én legyek. Már kb 4-5 hónapja van errol szó, kb heti szinten felhozza, bár még nem történt meg, de az utobbi időben nagyon gondolkodok rajta, hogy éljek a lehetőséggel. Lehet konkrét oka? Én szeretem őt, eddigi legjobb kapcsolatom 2 éves, mégis ennyi idő után felizgulok más pasikra is. 23/L
2017. dec. 3. 22:51
1 2
 1/18 RRR ***** válasza:
32%
szerintem tesztel,,,ne dőlj be ,ne tedd,ne mond el neki,ha mégse bírod ki a puncid bizsergő vágyát!!!!!!!!!!!!!
2017. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Én benne lennék. Válassz engem 😉
2017. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Lehet h tesztel - de valószínűbb h izgatja. Az en férjemet is, ne lepodj meg. :)
2017. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1. Szerintem nem tesztel mert nagyon komolyan eldumáltunk erről. És szóba sem jöhet hogy megcsaljam.

2. Nem köszi ;)

3. Mint mondtam kevés esély van arra hogy tesztel, de az utobbi lehetséges. Te mit csinálnál/ csináltál?

2017. dec. 3. 22:57
 5/18 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel h kivel kúr kicsoda, még ha a csajom akkor sem. :D És tényleg egyáltalán nem érdekel, amíg velem van és érzem h őszintén szeret. Viszont ha heti szinten mondogatja ott valami nem tiszta, vagyis nem teljesen őszinte. Szerintem arra gerjedne, ha éged megdugna valaki. Azt nem tudom miért, de olvastam már ilyet nem egyet :D
2017. dec. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Biztos vagyok benne, hogy nem egy megengedő, típus, aki neked akar jót. Hanem a saját perverziója, hogy szeretné ha más is lenne a csajával, és arra vagy elégítené ki magát, vagy téged később, ezt nem tudom.
2017. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
3 vagyok: szerveztünk harmasokat es nem bántuk meg. :)
2017. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
4. Talán picit tuloztam. Nem heti szinten, de ugy irtam, hogy avval is külön ne magyarázódjak. Van hogy 2-3 hetig nem jön fel témának. De van, hogy amijor feljön, akkor egy héten keresztül ez megy.
2017. dec. 3. 23:04
 9/18 A kérdező kommentje:

6. Az valószínű, igy ahogy mondod van értelme. De viszont én is elvezném ha lehetnék mással. Kell a változásosság. És azt ő is élvezi.

3. Az mégjobban vonz igazából, de hogyan hozzam fel neki? Kellemetlen lenne

2017. dec. 3. 23:08
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Vagy csak tesztel, hogy beugrasz-e a bokorba vagy már felnyársalt valakit, csak így dolgozik a lelkiismerete, hogy szabad utat ad emiatt neked is.
2017. dec. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!