Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lefeküdtem a barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátnőmmel (első szex), de egyikőnk se ment el. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elég jól ujjaztuk egymást, nyaltunk, nagyon be voltunk indulva és kellően nedvesek voltunk. Vagyis minden megvolt, aminek kellett, de nem sikerült elmennünk.

Azért lehet, mert mindkettőnknek ez volt az első? Vagy csak mi bénáztunk?

Nektek milyen volt a legeslegelső lánnyal? Akinek nem ment elsőre, annak mennyi idő kellett az orgazmushoz?



2017. ápr. 23. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Amikor én szexeltem először a párom kb 3 perc alatt elment ,ez a normális. Azok a lányok nem szoktak elmenni akiknek még nem szakadt át a szűzhártyájuk vagy idegesek, vagy pedig a pasijuk megy el túl hamar :) nálatok lehet az volt a probléma hogy nem engedtétek el magatokat ... Nyugi ez nem egyedüli probléma ,legközelebb jobb lesz neki és neked is 19/L
2017. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Most néztem melyik kategória 😅 De amúgy én Bi vagyok szóval nekem a lányokkal a tapasztalatom ugyan ez ... Van aki hamar elmegy valaki nem ,teljesen normális
2017. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Én sem tudtam elmenni első alkalommal, sőt azóta sem. Nem tudom mi lehet a probléma, mert az önkielégítéssel meg sikerül..


18/bi

2017. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%

Nos, az a helyzet, hogy szerintem sokkal reálisabb a sztori úgy, hogyha elsőre nem sülnek el a lányok. Ismeritek egymást, igen, - de testileg nem. Nem tudjátok még, hogy hol a jó, hogy a jó, és szerintem ez egy szeretkezésből nem teljesen fog kiderülni. Kísérletezni kell, irányítani egymást, beszélni róla, és előbb - utóbb összefog jönni. Addig pedig magatoknak befejezni... Az sem egy olyan ördögtől való dolog, csak meg kell tanulni értékelni a kisebb ingereket. Én például imádom úgy magamhoz nyúlni, hogy a párom közben megcsókol, az ujjai bennem vannak, vagy játszik a melleimmel, csókolja a nyakamat... Beleborzongok ezekbe!


Az, hogy önkielégítéssel sikerül, - az azért van, mert te már jól ismered magad, tudod hol a jó, és a kezed is ráállt egy sajátos technikára.

2017. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!