Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valakibe szerelmes vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakibe szerelmes vagyok de úgy tűnik reménytelenül talán szexre jó lennék neki akkor belemenjek vagy ne? Mi volna az okos megoldas?

Figyelt kérdés
2017. dec. 4. 23:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez távolról sem szerelem. Úgy mondom hogy te is megértsd: viszket a pinád és vagysz egy kiadós baszásra .... semmi több.
2017. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Csak munkatarsam nem főnököm.és tényleg szerelmes vagyok belé. De az a baj úgy látom másis oda van érte meg ugye a tegnapi kollegina is.. Masszőrök vagyunk így már masszíroztattam magam vele mindenki hozzá akar menni. A vendégek is úgy néznek rá mint valami casanovára.
2017. dec. 5. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!