Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális anál szex után egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális anál szex után egy nagyon kis fájdalom?

Figyelt kérdés

Tegnap történt meg az első. Nem féltem tőle, én akartam. Őszintén rosszabbra számìtottam. Nem fájt egyáltalán és nem is volt az a huuuudek..vajoo érzésem sem, jò volt persze de semmi extra. Viszont ma reggel azért éreztem hogy történt ott valami. Persze nem ùgy hogy sem ülni sem járni nem tudok :D nagyon nagyon pici fajdalom, szòval tényleg csak egy olyan érzés hogy megtörtént a dolog. Ez normális? Komoly válaszokat :)

20/L



2017. dec. 10. 18:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Heti kettő elég lesz . Azt is tudod fejleszteni hogy a hüvellyel és az ánusszal is ráfogsz ...
2017. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha ilyen lelkes vagy akkor idővel jobban is fogod tudni élvezni. :)

Idővel tuti profibbá válsz, és tudod majd használni jobban a tested illetve megtanulni, hogy mi mit jelent.. azért ez volt az első alkalom, szóval persze, hogy minden érzés/tapasztalás még új élmény.


Remélem a barátod kellőképpen megbecsül! Megérdemled!

Maradj ilyen lelkes:)


Egyébként.. ha nem tetszik a tágítás rész, és hosszadalmasnak tűnik, akkor vehettek egy buttplugot, amit csak bedugsz a fenekedbe, és az majd elvégzi a tágítást.. akár játszhatsz vele a barátod előtt is, nagyon szexi tud lenni:)

Benned lehet filmezés közben, vasalás közben, egyéb előjáték alatt, szóval bármikor.. és ha szexelni akartok akkor csak kiveszed és mehet is a menet :D

2017. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg fejlődni szeretnél, akkor én is azt javasolom, hogy szerezz be megfelelő eszközöket, pl plugot.
2017. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat és a segitséget :) :)
2017. dec. 10. 19:53
 15/15 anonim ***** válasza:
Sanszos h kezdődő aranyér
2017. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!