Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok, nők akik nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, nők akik nem hajlandóak szopni azok mit éreznek?

Figyelt kérdés

Most nem azt akarom megvitatni, hogy ez jó vagy rossz, szerintem az Ő dolguk...

Viszont sehogy sem értem az okát, főleg hogy sokan közülük azt azért nem bánja, ha kinyalják.


Elmagyaraznátok?


Főleg ilyen lányok/nők válaszát várnám, de bárki írhat...


Előre is köszi!



2017. dec. 15. 23:24
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
32%
Azt, hohy hogy nem veszem mas ember semmilyen reszet a szamba. Jo erzes.
2017. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
45%
Furcsa mindig arra vágytam kiskoromtól hogy ezt egy nővel átéljem anélkül hogy tudtam volna milyen.Olyan férfivel jöjjön össze aki szintén nem vágyik nyalásra!F
2017. dec. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Mit érzek? Öklendezés, erős hányinger. Rendkívül erős a garat reflexem. Ha valami a nyelvem hátsó részéhez, vagy a lágy szájpadhoz ér, rámtör az óklendezés. A hátsó fogaim fogorvosi kezelése kész rémálom.


És igen, kipróbáltam, nem elképzelés alapján mondom. Ennek ellenére szoktam orálozni, de 1-2 percnél tovább nem tudom fenntartani, így a szájbaélvezésig pl. el sem jutunk.


Amúgy mielőtt valaki azzal jönne, hogy kényeske vagyok, nézzen utána. A garatreflex erőssége egyénenként változó, van akinél nincs is. Kb. mint a csiklandósság. Szóval attól, hogy te minden kellemetlenség nélkül tolsz torok ra egy cukkini méretű valamit, másnak már a hátsó fogak fogselymezése is kiváltja az öklendezést. Nem kellemes dolog, és elnyomni nagyon nehéz.


Miért más a vaginális szex? Mert a hüvelyem nem öklendezik. Míly meglepő.

A nyalást meg nem szeretem, a fentiektől függetlenül. Semmi extra, az ujjazás jobb érzés.

2017. dec. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
38%

Nos akkor :


- az a lány, aki nem szereti a nyalást, annak csak annyi az oka, hogy még nem találkozott olyannal, aki ebből óriási élményt adott volna

- tudott dolog, hogy a pasik 80-90%-a nem tud élmény-érzelemdúsan nyalni

- az a pasi, akinek az orál csak mélytorkon és szájbaélvezésssel orál, az meg elváráteljesítésekből akar boldogságot, na abból sosem lesz az

- nagyon sok pasi nem engedi néha néha, hogy a bnője "használja" a farkát magának, csak úgy masztizás helyett, mert ő a teremtés koronája, majd ő megmutatja, hogy hogy kell kielégíteni egy nőt :-) HAHAHA, ahelyett hogy hanyatt feküdne és hagyná magát, egy kedvesebb finomlelkületű nő úgyis szépen felállítja magának és beleül, vagy élvezi hogy van, hogy olyan amilyen és azé akit szeret, stb stb.


Persze mindezekhez érzelmi intelligencia is kell :-), ami ugye nem tanulható, vagy van, vagy nincs :-), ugye lányok ?

2017. dec. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
96%

"Mit nem értessz azon, hogy nem az a baj, hogy a számba rakja, hanem az, hogy előbb utóbb elmesélné mindenkinek, és rajtam röhögnének."


nem kell elmesélni, alapból arra gondolunk,és nem nevetünk.

miért is nevetnénk,ez pont nem az a téma.

2018. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
94%

1nek.

A fiúk nem tárgyalják ki azt,hogy hogy szopnak a lányok.

Ellenben a nem szopást kitárgyalják.

2018. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!