Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 evesen ha egy ferfi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 evesen ha egy ferfi?

Figyelt kérdés

Szoval ha egy ferfi felajankozik neked akkor azt el kell fogadni mert ugyse lesz mashogy neked szex ?


Ezt kaptam miutan visszautasitottam egy pasit aki ittas volt. Szoval 40 eves nokent huzzam le magam ?


2017. dec. 17. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Neked kell tudnod, hogy vannak-e más pasik, akik ajánlkoznának neked.

Vannak 40 éves nők, akik válogathatnak, mások meg nem is akarják az egészet.

2017. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha jó nő vagy, hidd el, hogy találsz pasit bármikor! felajánlkozni meg máskor is fognak!
2017. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
40 éves nő még a fénykorában van, joggal válogat.
2017. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
40 éves és 40 éves nő között óriási a különbség.
2017. dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hat fiatalabbnak nezek ki mint a korom. :-)

Es koszi, de onbizalom novelesre nem kell pasi az van mar ! Marmint onbizalom :-)


Elgondolkodtam rajta es ezert kerdeztem meg h vajon errol mit gondolnak masok ...

2017. dec. 17. 11:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A pasi egy bunkó. Ezen nincs mit vitatni.



A kérdésedre a válasz, hogy attól függ. Le ne húzd magad, de az igényeidet érdemes finomhangolni. Van egy 39 éves lány barátom, 6-8 évet lazán letagadhat, körülrajongják a férfiak. Sportos, szép, és szerencsés genetikája van, mert nagyon fiatalos.


De szoktam találkozni olyan nőkkel is, akik még 35 évesek sincsenek, mégis úgy érzem, hogy évekkel idősebbek nálam.


38f

2017. dec. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom ahogy érzed magad úgy nézel ki. A párom most lett 40 én nemsoká 30. Nem azért szeretek vele lenni mert úgy nézki mint egy topmodell. Igenis vannak hibái, kicsit moletebb is, de igazi nő.

Néha 16, néha eléri a 21 et is, már amit én gondolok hogy épp mennyi éves. :D


Lényeg a lényeg 40 vagy 80 mindent megkaphatunk amire és amikor szükségünk van. Még egy dolog, azért ha kipróbálhatsz olyan dolgot amit még nem tettél, azt ne mulaszd el. Gondolok ilyenre h egyszerre több srác...

29F

2017. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy nő 30-40 év között a legjobb minden téren


Vannak nők akik 25 éves korukban tudják amit kell és vannak akik 50-ig kitudják tolnia a határokat....


Öszinte leszek veled ha eddig nem találtál tökéletes parntert nem is fogsz már!

2017. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért kellene lehúzni magunkat? Pasi ként és 38 éves ként oké ha egy huszon éves nőnek pl nem jön be a korosztályom akkor nem jön be de minden kornak meg van a maga szépsége ha úgy tetszik előnye és hátránya is van. Nem kellene arra gondolnod hogy húzd le magad, annak idején mikor 22 éves voltam volt egy 17 évvel idősebb barátnőm nem szexkapcsi barátnő. Az biztos hogy egy negyvenes nő sokat tud adni. Ha valaki szereti a latinamerikai zenét ajánlom Ricardo Arjonától a senora de cuatro decada c dalát sok iazság van a szövegében
2017. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dr.LaDePanda ***** válasza:
en 20 vagyok, de volt sok sok olyan munkatarsam akik 35-45 kozott voltak, kise neztem volna belolluk h annyi idosek de mind a 3 bejott nekem... szval lenyegeben a kor nem szamit.... csak ne hanyagold el magad ha szeretnel sok embernek tetszeni meg ha nem is szeretnel szeretot v mittom en :D
2017. dec. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!