Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez betegség,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez betegség, orvoshoz kéne forduljak?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok. Sose voltam még nővel. Még csak csókot sem váltottam senkivel.

Van egy rögeszmém s egy fóbiám.

A rögeszmém az az, hogy képtelen vagyok olyan lánnyal összejönni, akiről tudom, hogy elöttem nálam jobb férfiakkal volt. Nem egy lányt utasítottam már ezért vissza.


A fóbiám pedig szerintem is beteges és undorító, de ez van.

Még pedig az, hogy képtelen lennék olyan lányhoz hozzá nyúlni bizonyos helyeken, aki már nem szűz.

Egyszerűen rettenetesen lelombozbaz, hogy tudom hogy ott már egy másik férfi pénisze, nyelve, testnedvei jártak s valami hihetetlen nagy undor fog el.

Olyannyira nagy undor, hogy maszturbálás közben is ha ez eszembe jut, azonnal lelankad.

Valahogy ahoz tudnám hasonlítani, mikor egy férfin egy alsónadrág egy meleg nyári idöszakban több napig is rajta van s fizikai munkát végez, aztán nekem fel kéne vennem azt az alsót, miután levette.


Ahogy idősödöm egyre nehezebben lehet találni még szűz lányt, mert ha nem találok, akkor egyedül halok meg.



2017. dec. 18. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Mindenképp fordulj szakemberhez, egy jó pszichológussal kellene elbeszélgetned. Ne aggódj, nem vagy egyedül ilyen problémával, ők cifrább dolgokról is hallottak már.


Szerintem orvos egyelőre nem kell (a pszichológus nem orvos), de majd a szakember eldönti, hogy be kell-e vonni pszichiátert vagy bármilyen egyéb orvost. Szerintem nem lesz rá szükség.

2017. dec. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

Fordulj szakemberhez

Mert sok lány már 12-14 évesen se szűz már

2017. dec. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Mindenkinel van jobb az agyban, ahogy te is jobb leszel sok mas sractol.

Minden nonek mas kell, s lehet hogy te leszel annak a legjobb de egy masiknak meg gyenge leszel.

2017. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez itt a reklám helye. Szűzlány kerestetik a kérdezőnek!!!!!
2017. dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hazudni is lehet h szűz valaki és el tudja nagyon jól játszani a Vérzés meg nem törvényszerű.

Én majdnem 19 voltam amik elsőnek szexeltem..

Fájni fájt de vérezni nem véreztem

Pedig addig nagyon udvarlóm se volt.

Nálam pont fordítva volt

Azért lèptek le a pasik mert szűz voltam

23N

2017. dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pszichologussal kezeltesd magad, ha nem akarsz szuzen meghalni ilyen felfogassal.
2017. dec. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem a kérdezőnek lenne szüksége kezelésre, hanem a világnak. Teljesen normális, amit érez. És azokat is kezelni kéne, akik őt kezeltetni akarják. De úgy látszik nagyon kelendő napjainkban a használtcikk is.
2017. dec. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Ha már több lányt visszautasítottál ezért, előbb-utóbb biztos akad egy normális lány is, aki komolyan veszi, hogy az intimitásnak hol a helye, és meggyőződik arról előbb, hogy tényleg igazi-e a kapcsolat, mielőtt belevág bármibe is. Akadnak azért szűz lányok, még találhatsz is akár. Ez lenne az ideális, nem kellenének ostoba kezelgetések olyan dologra, ami még normális is. Én drukkolok neked! (F)
2017. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, mert így nem is fogsz partnert találni, és attól jön a depresszió, attól meg az öngyi!!!

Szóval: csak okosan! :)

2017. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugye az megvan, kérdező, hogy a levegőbe, amit belélegzel, naponta legalább hétmilliárdan finganak bele?
2017. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!