Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak. Szeretitek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak. Szeretitek ha szűz lánnyal vagytok együtt vagy inkabb a tapasztaltabbakat szeretitek? Úgy értem, hogy milyen érzés tudni azt, hogy az illető lány még szűz? Írjatok kort is légyszives.

Figyelt kérdés

2017. dec. 20. 15:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
5%

Általában ha szűzről van szó az ember 13-16 éves lányra gondol. Ebben a korban a legszebbek a lányok és a legnyitottabbak a szexualitásra. Ha a szülő nem teszi őket gátlásossá. Elragadó a fiatalságuk, a rajongásuk.


Ha tapasztaltra gondolok a 20 feletti lányok ugranak be. De ha ilyenkor még szűz a lány, az természetellenes. Mert megfosztotta a férfiakat a fiatalságától. Elfecsérelte a legszebb éveit. Az ilyen lány már nem ember számomra.

2017. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%

"Általában ha szűzről van szó az ember 13-16 éves lányra gondol"


Több szűz lány volt az életemben, és egyik sem esett ebbe a korosztályba, de még a 18 alattiba sem.

2017. dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
96%

Én 20 vagyok és még szűz. Akkor én már ember számba se vagyok vehető(?) az igen.


L

2017. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
21%
#13: csak akkor, ha elhagyod azt a felesleges szóközt a mondandódnak kb. a közepéről.
2017. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
2%
Sírok! Nem tudod mit vesztettél, és mit vontál meg másoktól. És már nem is fogod megtudni. Tudom gyűlölsz engem, és lehet a világot is gyűlölöd. Mert már nem fogod annyira élvezni a szexet, mint fiatalon élvezhetted volna. Pszichésen sem vagy ott, és testileg is gyengék a szexizmaid és sérülékenyebb vagy.
2017. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
86%
#15: te hülyeségeket beszélsz azt ugye tudod? Volt egy párom, akinek 25 évesen vettem el én. Mit mondjak... Pár hét alatt behozta a lemaradását, sőt, nem volt gyámoltalan kislány, mint egy 1X éves, tudta mit akar, és bátran adta magát, kísérletezgetett.
2017. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
16%
Biztos végzett maszturbációt. A kivételek erősítik a szabályt. Kivételek mindig vannak.
2017. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%
A 20-25 kor alatti fiúk általában szűz lányban gondolkodnak. Mert igen nagy élmény az első lenni. De 30 felett már csak tapasztalt nők jönnek szóba. De hogy mégis a szűz válaszok vezetnek az azt jelenti, hogy a fiatalabbak nyitottabbak a szexuális témára, mint az idősebbek.
2017. dec. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
76%

“De 30 felett már csak tapasztalt nők jönnek szóba. De hogy mégis a szűz válaszok vezetnek az azt jelenti, hogy a fiatalabbak nyitottabbak a szexuális témára, mint az idősebbek.”


Pont 30 voltam, amikor a legidősebb szűz barátnőmmel találkoztam, aki 24 volt.


Így bőven 35 felett pedig nem változott az ízlésem, továbbra is vonzó egy szűz lány (legalábbis nincs hátrányban egy tapasztalthoz képest), viszont elfogadtam, hogy az az életszakasz véget ért, mikor ez a kérdés felmerülhet.


Nem fogok közel 40 évesen 18-20 éves nőkre vadászni csak azért, mert hátha valamelyikük szűz, ahogy a 28-35 közötti korosztályban sem keresem azokat, akik valami miatt későn vesztették el.

Ettől még kellemes élményként megmaradt, minden szűz nővel több éves kapcsolat lett, tehát hazugság lenne azt mondani, hogy nem szeretem, nem szerettem.

2017. dec. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
94%

,,Nem tudod mit vesztettél, és mit vontál meg másoktól. És már nem is fogod megtudni. Tudom gyűlölsz engem, és lehet a világot is gyűlölöd. Mert már nem fogod annyira élvezni a szexet, mint fiatalon élvezhetted volna. Pszichésen sem vagy ott, és testileg is gyengék a szexizmaid és sérülékenyebb vagy."


Mi az, hogy megfoszt másokat a testétől? Nem a férfié a nő teste, nem azért van, hogy a férfi örömét lelje benne, mondom ezt férfiként. A nő teste test, ami a nő életét szolgálja. És szerencsére nem Te döntöd el, mire és mikor használja, mert nem a Te örömödre szánta a természet. Több nőm volt, mindenféle korosztályból, a húgom és a nővérem is átlagos korban pasiztak és házasodtak, pontosan tudok két dolgot: Az egyik, hogyan működik a nők gondolkodása, 2: hogy Te egy kötöznivaló barom vagy, hogy ilyeneket írsz. Téged senki nem gyűlöl, mert ahhoz nem vagy sem elég okos, sem elég szellemes, azok alapján, amit írsz. Téged csak megvetnek, de Neked elég is ennyi, mást úgysem kapsz a sorstól. Az meg csak hab a torán, hogy olyan nincs, hogy szexizom. Medenceizom, gátizom, pc izom van. Szexizom nincs, miképp agyad sem.

2017. dec. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!