Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 évesen lehetek Sugar Baby,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen lehetek Sugar Baby, vagy azok fiatalabbak szoktak lenni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 22. 22:12
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
87%
ne fikázzátok a csajt. Nem csodálom, hogy nincs pénze, mert én is évek óta küzdök a munkanélküliséggel, pedig rengeteg mindent megpróbáltam, végeztem el iskolákat,vállaltam időszakos munkákat, ás jártam állásinterjúkra, de mindhiába.
2017. dec. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 Whitewolf19 ***** válasza:
4%
Azért ... belegondolok.. mennyi éhező van az országban, vagy nehéz sorsú... és más karácsonykor akár egy kilo lisztet is felajánl a rászorulóknak.. vagy menhelyeket látogatni.. egyes emberek meg ilyen riherongyokra költenének havonta.. mert ostoba tanulni.. vagy lusta dolgozni. :)
2017. dec. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
Itt most akik licitaltak ilyen nagy osszegekel azoknak a valóságban sztem 200 ft-juk sincs es anyucin élősködnek, szűzen.
2017. dec. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Én állatmenhelyekre szoktam járni adományozni. Van is 3 menhelyeről/sintértelepről mentett állatom. Heti 50-60 órát dolgozom, szal egy párkapcsolat idő hiányában nem megvalósítható (eddig az összes csaj panaszkodott, hogy neki kevés, hogy csak hébe hóba érek rá). Most akkor kérdem én: miért ne költhetném a pénzem egy jó kis csajra, akit néha szúrhatok? Inkább adjam oda a pénzem az éhezőknek (magyarországon ezek leginkább az orkok), hogy aztán ők szúrjanak le engem? :D
2017. dec. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
50%
#33: lehet, kivéve én ;) ...de mindegy is, mert a kérdező úgytűnik, hogy csak eljátszott a gondolattal (valsz végső elkeseredésében), de aztán beilyedt. Szóval felesleges bárkit sértegetni.
2017. dec. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
28%
A kérdés provokatív. Jelentve.
2017. dec. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
82%

Hasonlóképp. Én is baromi sokat dolgozom, és ennek megfelelően keresek.

Amúgy megijedni pontos j-vel szoktunk. ;)

2017. dec. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
37%

Nembaj, senki sem tökéletes :D

Legalább használok ékezeteket, vesszőt stb.

2017. dec. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 Whitewolf19 ***** válasza:
Sajnos szomorú ez a hozzáállás. Remélem rendesebb és erkölcsösebb életre is képesek lesztek egyszer. Licitálni egy nőre.. mintha valami rabszolga vásáron lennénk..elég alantas.. az más kérdés, hogy ez a pióca még asszisztál is hozzá. Gondolkozni lehet akkor.. miért ilyen kultúra és erkölcs szegény társadalmi kort élünk, bármennyi pénze is van itt egyeseknek. Jó példa mutatkozik a felnövekvő generációnak, hogy majd így szedjenek össze lányokat maguknak.. ja nem.
2017. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Nem ijedtem meg :) regisztráltam egy ilyen oldalra. Szerintetek mennyire lehet ezt titokban tartani a család előtt ha még otthon lakom? Semmiképp nem tudhatják meg. Nem így neveltek.
2017. dec. 23. 12:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!