Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az ember fia elmegy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember fia elmegy egy lakásos prostihoz akkor mi a legrosszabb dolog ami ott történhet vele?

Figyelt kérdés

2017. dec. 29. 13:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Hogy elsűl a csaj szájában vagy kezében 2 perc után annak ellenére, hogy egy órát kiperkált és nem, nem fogja a ribi vissza adni a zsét.

Vagy: nem áll fel, hiába turáztatja magát a csaj rajta, így megint csak kidobott pénz.

2017. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%
Ezért kell 69-et fizetni és nyalhatod egy órán át :-)
2017. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
1 válaszoló az 1 órában általában 2 élvezés van.
2017. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Hát elég sok minden, sok rossz tapasztalatom van mostanság, nagyon lezüllött ez a szakma. Van hogy egy alkalommal 2-3-hoz is el kell menni mire végre sort kerítünk a dologra. Általában nem úgy néznek ki mint a képen, meg valami lepattant putris helyen vannak, vagy zsúfolt lakásban ahol 3-4 lány is dolgozik. Az meg ahogy ezek viselkednek katasztrófa. A legtöbb repedtsarkú úgy viselkedik mintha ő tenne nekem szívességet hogy 15 ezerért egy órára szétrakja a lábát. Van hogy a következő vendég már ott van és hepciáskodik. Szóval ha nem voltál még, akkor nem biztos hogy jó élményekkel gazdagodsz. Ha olyan a szitu inkább hagyd ott és hívd a másikat.
2017. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
még nem voltam, én azt hittem ez ugy mukodik hogy kifizetek egy orat és bármit csinálhatok vele. ha mondjuk elsulok 2 perc alatt akkor elkuld?? ez igy nem valami jo, azt gondoltam az egy ora alatt annyiszor megdughatom ahanyszor csak birom. koszi a valaszokat.
2017. dec. 29. 16:07
 6/21 A kérdező kommentje:
mert attol hogy mondjuk hamar elsulok, attol még nekem fellállna tobbszor is szoval rovid idon belul biztos hogy tudnam folytatni
2017. dec. 29. 16:08
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Ha egy orát fizetsz, akkor egy orát maradsz. Ez a két perces dolog baromság. De telefonon felhivod, és megbeszélsz vele minden kérdéses dolgot.
2017. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Azt hiszed baromság. Nekem is ki volt fizetve előre az egy órám, erre fél óra után a "kidobójával" kezdett fenyegetőzni h takarodjak vagy kidobat.
2017. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Erőszakoskodtál vagy mi? Linkeld már légyszi, privátban nehogy belefussak :/
2017. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem erőszakoskodtam, csak megunta. Gondolom úgy tervezte, 10 perc kézimunka, 10 perc szopás, max 20 perc szex és a körítéssel együtt már el is telt az idő. Én meg úgy gondoltam, hogy egyből bumm bele, aztán meg nem bírtam elmenni. Rákérdezett, mondtam neki h még nem most lesz vége, erre kidobott. Már nincs fenn a hirdetése rosszlányokon.
2017. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!