Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a legrosszabb dolog és mi...

Mi a legrosszabb dolog és mi a legjobb?

Figyelt kérdés
Szerintetek a babavárás alatt mi a legnehezebb, legrosszabb dolog és mi a legkönnyebb, legjobb? :) Ki hogy éli meg? :)
2016. okt. 4. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
legjobb nekem mikor uhra megye és nézhetem, legrosszabb az aggódás a babáért.
2016. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A legjobb, amikor a férjem azt mondja, gyönyörű vagyok, mert az ő fia van bennem.

Legrosszabb az uh előtti nap, mert félek, nehogy baj legyen (sajnos volt már olyan élményem, hogy akkor tudtam meg, elhalt a terhesség).

2016. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Legrosszabb a gyomorsav, legjobb hogy sosem kell cipekednem mert mindent kivesznek a kezemből mert jajj majd viszem én te terhes vagy 😁
2016. okt. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

a legnehezebb a bizonytalanság..az állandó aggodalom,hogy biztos hogy minden oké e..


a legrosszabb amikor már vizesedsz,fáj mindened


a legjobb:érezni a mozgását,és elképzelni milyen lesz majd ha megszületik


amikor megszületett akkor meg szembesülsz vele hogy: az állandó aggodalomnak a születéssel nincs vége.. sőőt.. :D

2016. okt. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

A legrosszabb ami nekem volt:

Gyomorégés,elején az első 14 hét,hányinger,hányás,aluszékonyság,gyengének éreztem magam,ételundor és minden undor:)

Mikor nagyobb volt a babó akkor majd kirugta a májamat. Az nagyon kellemetlen volt:(

Rossza alvás,egyszerűen nagyon nehezen aludtam el a pocimtól és már kicsit nehezen is mozogtam.

Aggódás!

Zsibbadó lábak!

Legjobb:

Minden!! :)

Minden kellemetlenség ellenére minden percét élveztem is:)

A magzatmozgás szuper, az UH-ok. A készülődés,imádtam a terhességet:)

Én nagyon jól éltem meg! Szeretnék még egyszer átélni,lassan rajta is leszünk a témán :)

2016. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

Amikor volt okom aggódni, az rossz volt. Meg a reflux. Bár a székrekedés se volt jobb. Utóbbi kettő az utolsó 8-10 hétben kb.

A magzatmozgás, egyre kerekebb pocak amit a legjobban szerettem.

Legkönnyebb? Erre nem sok minden jut az eszembe :D

2016. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Legrosszabb az aggodalom, mert mindig van valami..

Legjobb maga a várandósság, imádtam mindkétszer és remélem még átélhetem néhányszor.

2016. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Nekem a legrosszabb a derékfájás, a légszomj meg azon izgulni, hogy rendesen felkészültem-e már az érkezésére. Szeret fent lenni, ilyenkor nyomja a rekeszizmomat és folyton bal oldalt van, mindig azt a részt terheli.

A legjobb, amikor látom mozogni, meg maga a várakozás, hogy milyen lesz, amikor a kezemben lesz. Meg most nyugi van, sokat pihenek, senki nem terhel semmivel, még cipekedni sem kell. Ezen kívül annak is örülök, hogy a szervezetem elég jól viseli a terhességet, kevés panaszom van, a fentieken kívül igazából nincs is.

2016. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

Rossz dolgok:

- Reggeli hányás és egész napos hányinger (25. hétben vagyok és még mindig nem múlt el)

- Nem tudok aludni, minden póz kényelmetlen, ha elalszom akkor felkelek 1,5-2 óránként mert vagy pisilnem kell vagy hányingerem van

- Túlérzékenység, napi szinten 2x elsírom magam a semmin

- Levegőhiány: ha lépcsőzők akkor utána annyira nem kapok levegőt hogy úgy érzem el fogok ájulni

- Lábgörcsök, ami annyira tud fájni hogy üvölteni tudnék

- Mellem érzékenysége


Legrosszabb: Aggódás az ultrahangok között hogy minden rendben van-e a babával. Főleg hogy átlagosan a 16-18. hétben már szokták érezni a kismamák a mozgásokat, én meg a 24. hétig semmit sem éreztem, és most is csak ritkán, azok is erőtlenek, nem egyértelmű rúgások.


Legjobb:

Látni az ultrahangon ahogy szopja az ujját, rúgkapál és jól érzi magát. Hallani a szívverését. A tudat hogy nemsoká itt lesz velünk, a készülődés.

2016. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Legnehezebb:egyfolytában aggódni,agyalni,hogy minden rendben legyen

Legrosszabb:hogy általában mindig pisilnem kell,fáj a derekam,nem mindig sikerül aludnom

Legjobb:hogy Ő van.minden a mozgolódása,az ultrahangok.24. hétben vagyok

2016. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!