Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy 21 évesen szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 21 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudok lefeküdni senkivel sem, leginkább azért, mert nagyon nehezen leszek szerelmes. Amúgy egészséges, szép lány vagyok, de nem találok olyan fiút, akivel lefeküdnék, várom, hogy szerelmes legyek. De már nem bírok várni, és cikinek tartom, mivel teljesen fel vagyok készülve rá, de amint szóba jönne egy fiú, még csókot sem engedek az illetőnek. Nem fogom elmondani, ha sorra kerül, hogy szűz vagyok.

Nem kérek üzeneteket


2018. jan. 7. 19:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Az ilyen fajta közösülés soha nem lesz elég hiteles, úgyhogy valóban szűz maradok :D

Viccet félretéve, nem érdekel, hogy nem tökéletes, szerintem sem létezik ilyen, de passzoljanak a tulajdonságok, és ne legyen klisés, véleménytelen.

2018. jan. 7. 20:09
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Aztán te meg ki a vagy,hogy egy dugáshoz egy félistenre van szükséged? :D

Túl van ez a dolog misztifikálva.Halálba van istenítve a szűzesség pedig egy lyukas garast se ér!

2018. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Túl sok romantikus mesét olvastál.

Nem gondolod,hogy fel kellene nőnöd végre?

2018. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én szívesen lefeküdnék sok nővel szerelem nélkül is. Lehet én romlott vagyok.:/ 22f
2018. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor i lesz ha a szereled - gyakorlatlan - önző - perverz - finnyás ? Gyakorolj mert ez tesz mesterré és ismétlés a .... Visszamenőleg bánni fogod mit hagytál ki ha megéled a gyönyört .
2018. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Unalmas vagy, de nagyon.
2018. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, legyen önző és perverz, finnyás is, nem ez számít.
2018. jan. 7. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!