Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti mit néztek meg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit néztek meg egy félmeztelen pasin? Mondjuk strandon? Mi kelti fel bennetek a "vágyat"?

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Egy félmeztelen pasi látványa még nem kelt bennem vágyat.
2018. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem inkább, mit néztek meg rajta elsőnek? Csak kíváncsi vagyok igaz-e az az állítás, hogy az arc után a hasra szegeződik a nő figyelme vagy sem.
2018. jan. 9. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Fentről lefelé vagy lentről felfelé (ha esetleg épp le van hajtva a fejem) végigmérem. De amúgy a sorrend általában: arc, összkép, részletek (cipő, haj stb.).
2018. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Felsőtest, hogy mennyire izmos, kidolgozott, erős és izmos mellkas,váll,kar, has résznél van egy vonal, ha valaki szépen ki van gyúrva. Az mindig lefelé tereli a tekintetemet már máshova is.:D lábakat nézek még, ha túl vékony a lába, akkor megmosolygom, hogy kihagyta a lábnapot, majd az arcát is megnézem. Kék szemek mindig előnyben. Kb.ennyit. Igényes, kigyúrt, fiatal pasikat nézek meg.
2018. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Nekem vékony a lábam, mégsem hagyom ki a lábnapot. Ne legyél előítéletes. :)
2018. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4#

Rendben, jogos, létezik genetika is.:)) A vékony lábú fiúkat ezzel nem sérteni akartam. Ugyanakkor van ismerettsegemben is olyan, aki nyár előtt gyorsan szetkokszolja magat es nagyon sok tömeg jon fel ra felsotestre, de a lába ugye semmit sem változik es edzettebben sem nez ki vagy szalkasan vékonynak sem. Egy vékony lábon is latszik szerintem, ha edzve van es, hogy csak genetikailag olyan.:)) Nekem a csípőm lesz örökké hatalmas, hat ez van.:D

2018. jan. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!