Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Semmi értelme a szerelem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi értelme a szerelem nélküli szexnek, van aki rajtam kívül még így gondolja?

Figyelt kérdés

Egy magányos önkielégítés után, amikor elmúlt az orgazmus minden hatása, van egy bizonyos ürességérzete az embernek, azt érzem. Ha nem éreznek a partnerek egymás felé szerelemet, mindketten ugyanezt az ürességérzetet érezhetik az orgazmus elmúlta után. Egy probléma van, egy számára közömbös ember mellette, rajta, alatta fekszik valahol, a legintimebb közelségben, minden privát szférán belül... A gyönyör, pedig, már elmúlt, a kezdeti vágy lecsillapodott és a gondolataik is kezdenek kitisztulni.


Nem éreznek ilyenkor megalázottságot?



2018. jan. 12. 02:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
20%

Teljesen más az érzelmek nélküli szex, mint az érzelmes, de nem rossz, és soha nem volt miatta ürességérzetem.

Egy ember volt eddig, akivel (többször) is lefeküdtem mindenféle érzelmek nélkül (még barátok sem voltunk), de pont, hogy teljesen felvidított, lenyugtatott. Utána sokkal jobban éreztem magam (még akkor is, amikor nem is volt orgazmusom...). Úgyhogy kinek mi. Valakivel bejön ez, valakinek nem.

2018. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!