Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a barátomnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak?

Figyelt kérdés
Barátommal úgy egy fél éve van úgy-ahogy szexuális életünk, ő volt nekem az első. Eddig nem sikerült orgazmust elérnem, (és én már úgy vagyok vele, hogy egyszer sikerüljön, hogy tudjam, hogy reagálok, utána az összes többit már megjátszom) de barátom nagyon próbálkozik. De ezt úgy teszi, hogy kb ötmásodpercenként megkérdezi, elmentem-e már, vagy közel vagyok-e, meg legutóbb a szokásosnál tovább bírta, de közben folyton azt magyarázta, hogy milyen nehéz eddig bírni és mennyire kell koncentrálni, és menjek már el. Nagyon értékelem a próbálkozását, de ezzel eleve kizárja a lehetőséget, hogy elmenjek. Szeretném valahogy megmondani neki, hogy ne csinálja ezt, csak csinálja úgy, ahogy élvezi, én meg majd jelzem, ha közel vagyok, de közben tudom, hogy jót akar, és nem akarom megbántani. Valami tipp?
2018. jan. 21. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Mutasd meg neki, amit ide írtál. Érteni fogja.
2018. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Petting! Ő menjen el.. majd újra essetek egymásnak. Te nagyon be leszel zizzenve,ő pedig másodjára nehezebben fog elmenni.

A masztit is hanyagolhatná picit vagy visszatartott- irányított orgazmus,de szerintem még fiatalkák vagytok.

2018. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak félek hogy megbántom :(
2018. jan. 21. 22:53
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha sosem mondod el,sosem lesz jó.Neki pedig nem lesz sikerélménye.Egymásra untok és vége lesz.
2018. jan. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szétrakod neki a lábad, de beszélni nem mersz vele ilyenekről?

Gratula...

Ha megbántod ezt a kis gyökeret, nem lesz baj.

De ha neked úgy kell ebben a kapcsolatban létezned, hogy szar a szex, az már baj.

A nagyon próbálkozás nem azt jelenti, hogy kérdezget, vagy sürget.

A nagyon próbálkozás azt jelenti, hogy megtesz mindent, hogy valamilyen módon kielégítsen. És nem téged stresszel azzal, hogy neki milyen nehéz. Én már rég pofán vágtam volna...

A megjátszás nem lehet opció. A szex vagy jó mindkét félnek, vagy az már nem szex, hanem asszisztált maszturbálás.

2018. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2018. jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
ott vaGYUUNK MÁÁÁR????
2018. jan. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
3%
Azt kapod, amit érdemelsz. Rossz szexet. Ennyire vagy képes. De az élet más területein még kompenzálhatsz.
2018. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Te se tudod, hogy miert szexelsz ezzel a gyokerrel... nalam bejatszana valaki egy ilyen mondatot, ott szex vege, uriember eltakarodhat. Boldogitson a tudomanyaval olyan hulyeket, akik egy ilyen nullaval megelegednek.
2018. jan. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak egyenesen.
2018. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!