Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a barátomnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak?

Figyelt kérdés
Barátommal úgy egy fél éve van úgy-ahogy szexuális életünk, ő volt nekem az első. Eddig nem sikerült orgazmust elérnem, (és én már úgy vagyok vele, hogy egyszer sikerüljön, hogy tudjam, hogy reagálok, utána az összes többit már megjátszom) de barátom nagyon próbálkozik. De ezt úgy teszi, hogy kb ötmásodpercenként megkérdezi, elmentem-e már, vagy közel vagyok-e, meg legutóbb a szokásosnál tovább bírta, de közben folyton azt magyarázta, hogy milyen nehéz eddig bírni és mennyire kell koncentrálni, és menjek már el. Nagyon értékelem a próbálkozását, de ezzel eleve kizárja a lehetőséget, hogy elmenjek. Szeretném valahogy megmondani neki, hogy ne csinálja ezt, csak csinálja úgy, ahogy élvezi, én meg majd jelzem, ha közel vagyok, de közben tudom, hogy jót akar, és nem akarom megbántani. Valami tipp?
2018. jan. 21. 22:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
Én mindig kielégítem szex előtt ( általában orálisan) és hagyom elmenni. Uténna olyan sokáig bírja hogy én gyakran 2x - 3x is elmegyek mire vége. :) volt már rá példa hogy mondjuk időhiány miatt csak úgy belevágtunk. Ő sem bírta sokáig, kb 5 perc alatt elment nekem meg semmi...szóval én mindig jól lefárasztom előtte és akkor eszméletlen sokáig bírja. Sőt gyakran mikor kiveszi még rá is kell segítenem kicsit hogy másodjára is jöjjön.
2018. jan. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nyaljon addig, amíg elélvezel. Utána nem gond, ha gyorsan elmegy.

A legtöbb nő soha az életben nem fog elélvezni, ha nem izgatják a csiklóját. Három órán át is reszelhet.

Ha neked meg eleve az a terved, hogy megjátszod magad, akkor csak csináld. Ő se tudja, hogy milyen egy orgazmus, nem fogja észrevenni. Igazából a legtöbb pasi akkora ásznak hiszi magát, hogy előbb hiszi el, hogy a csaja egy dugás alatt ötször élvez, mint azt, hogy csak színlelt. Igaz, hogy neked továbbra is car lesz a szex, de ez se neked, se neki nem szempont.

2018. jan. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti mondatot mond el neki szóban...
2018. jan. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!