Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak mi lenne jó nekem az ágyban?

Figyelt kérdés

Nem voltam szűz mikor összejöttem a barátommal, de nagyon nagyon tapasztalatlan voltam szexuális téren. A volt barátommal kb 10 alkalommal voltunk úgy együtt. Maximum. Távkapcsolat volt, hosszú és bonyolult történet, nem is ez a lényeg.

A mostani barátommal egy hónapja élünk szexuális életet, és sajnos nem túl jól működik. A barátomnak már volt pár barátnője, de ennek ellenére nem igazán tudja mi kell egy nőnek az ágyban. Mióta együtt vagyunk sosem mentem el egyetlen egyszer sem. Előző barátommal már az első pár alkalommal is ment, ha nem aktus közben, akkor kézzel vagy szájjal csinálta nekem míg el nem mentem én is. Az a probléma, hogy a barátomnak ez eszébe se jut. Mindig megkérdezi szex után elmentem-e és mikor nemmel válaszolok, elkeseredik, hogy nem érti mi a baj vele, a volt barátnőinek mindig ment, de azt véletlenül se kérdezi meg, hogy mit csinálhatna hogy nekem jobb legyen. Én meg túl félénk vagyok, hogy irányítani tudjak az ágyban. Nem tudok a szexről beszélni sem élőben anélkül hogy iszonyatosan zavarba ne jöjjek. Tudom hogy az én hibám, mert néma gyereknek anyja se érti a szavát, de nem visz rá a lélek hogy erről beszéljek. Mit lehet csinálni ilyenkor? Hogy vezessem rá, hogy nekem hogy lenne jó? Hogy legyek nyíltabb ilyen téren?


20/l


2017. okt. 2. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

". A barátomnak már volt pár barátnője, de ennek ellenére nem igazán tudja mi kell egy nőnek az ágyban."


Honnan tudná, ha te magad sem tudod? Mondd el, hogy mit vársz, különben így marad.

2017. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"a volt barátnőinek mindig ment"


Hát persze.. vagy a volt barátnői ezt mondták


Vagy olyan szűz, mint az első hó, és csak neked vetít, hogy mekkora szexisten.


Hidd el, volt pár ilyen férfi haverom, a nőnek nyomta a szexisten dumát, közben meg tudtam róla, hogy soha nem volt senkiv

2017. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz/ nem szeretsz ilyenről beszélni, akkor vezesd rá. Vidd oda a kezét, igyekezz úgy mozogni, hogy neked jól essen.

Ha meg nem töri magát, hogy kielégítsen, hagyd el. A szex társasjáték....

2017. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az aktus maga jó, bár egy kicsit rövid, de én attól sajnos nem tudok elmenni. Utána meg már olyan kellemetlen megkérni, hogy csinálja nekem máshogy. Nem tudom miért nem jut eszébe magától, amikor tudja hogy én még nem mentem el...

Nem hinném hogy szűz lett volna, egyik volt barátnőjét személyesen is ismertem, ráadásul ő majdnem 4 évvel idősebb nálam.

2017. okt. 2. 19:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd csajszi. Kétféle nő van. Az egyik megmondja, hogy mit akar egyenesen ("nyalj ki"), a másik meg szenved a GYK-n.


Te úgy tűnik az utóbbi vagy

2017. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
így van. VAgy közlöd vele v szenvedsz, amíg vki más alá be nem fexel...
2017. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi nem érzi mikor megy el a csaja szex közben.. vagy elmegy e, akkor az alap, hogy a nőt kényezteti akár orálisan..
2017. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt lefeküdtetek nem pettingeltetek, vagy szex előtt előjáték?
2017. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tudod kérdező, a legtöbb emberrel az a baj, hogy elvárják a másiktól, hogy alapból minden jól működjön, nehogy véletlenül is beszélni kelljen róla bármilyen formában, hogy hogyan is lehetne minden jobb, és ha nem így történik, akkor persze nem mernek egymás szemébe nézni és nyíltan megdumálni. Ebből arra is következtetek, hogy a legtöbb ember fél a kritikától (még ha az építő jellegű is lenne), és nem úgy fogja fel, hogy sok mindent meg lehet tanulni, javítani, hanem akkor annak úgy egy az egyben vége lesz ha magától nem változnak a dolgok. Végül is olyan élőlények vagyunk, akiknek nincs meg az a képessége, hogy beszélni tudjunk. Tehát ezek szerint állatok vagyunk eléggé. Remélem érted.
2017. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha mindketten magyarok vagytok, akkor a legjobb, ha magyarul mondod!
2017. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!