Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti engednétek? A barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engednétek? A barátnőm szereti a szadizmust szex közben, azt szeretné, hogy ki legyek kötözve és a hosszú natúr körmeivel kénye-kedve szerint karmolásszon legalább 5-10 percig akár tiszta erőből is. Szerintetek mennyire lennék megkaparva?

Figyelt kérdés

2018. jan. 30. 22:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%
jó de figy ha ki vagy kötve, úgyse tudsz tenni ellene ... és ennyi. sztem vállald be, legalább el tudod dönteni utána h tetszett-e vagy sem
2018. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Macnab ***** válasza:
58%
Te is olyat kérj ami hasonloan durva,amire nagyon vágysz.Lehet nem is akkar karmolászni többet.
2018. febr. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen erős karmolás, mert igazából még ha erősebben is húzza végig az ujját, attól még nem kell, hogy fájjon, viszont nagyon durván fel tud vele izgatni, szóval én engedném. Ha pedig vadulósabb a barátnőd akkor szerintem érdemes megbeszélni egy jelszót arra az esetre, ha nem jó, amit csinál és ha azt mondod, akkor leáll. Nyilván nem akarja, hogy a tűréshatárodon kívül szenvedj.
2018. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%
Részemről utálom a hosszú körmöket, szóval kaparásszon mást. Ez nem szaddó mazzó, csak szimplán fasság.
2018. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
siman. ha elvezi engemis szettepni nem fog 😊
2018. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
72%
Örülnék egy ilyen barátnőnek. Engem izgat a bdsm bár azért a karmolászós része nem csak az alázás része. :)
2018. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, próbáld ki.


Első alkalommal kérd meg, hogy az érzékenyebb területeket hanyagolja, inkább az "ellenállóbb" részeket vegye célba (hátad, vállad, ahol jobban bírod a strapát)


És legyen pánikszó is! Olyan szó, ami abszolút nem illik a helyzetbe (tökfőzelék, hörcsög, fluimucil, ilyesmi) és a barátnőd nem téveszti össze a szerepjátékos mű "ne! hagyd abba! kiáltásokkal)


Ha szeretnéd, próbáld ki, de ha nem tetszik, akkor jelezd és hagyjátok abba.

A szex egy kölcsönös dolog, ahol mindkét fél szava ugyanúgy fontos.

2018. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ha nem zárkózol el a dologtól teljesen, akkor sztem próbáld ki. gondolj bele, hogy a csajod odáig lesz, még az is lehet h te is élvezni fogod, ha a fájdalmat nem is, de lehet h a kiszolgáltatottság feltüzel. ha meg az sem, akkor legalább azt, haogy be van indulva, esetleg amit páran már írtak, h kérhetsz cserébe ezt-azt..

egyezzetek meg vmi menekülőszóban, ez ugyanis a bdsm egyik legfontosabb része, kezdőknek.

abban is megegyezhettek nyugodtan h látványos helyen nem kapar meg, és h ne legyen (sok) vér :D

2018. márc. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, de ha egy lány ezt kérné tőlem, gondolkodás nélkül belemennék... mmmmmmmmmm
2018. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!