Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férjem szeretője közölte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szeretője közölte velem a viszonyukat, megadjam neki az elégtételt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. febr. 9. 11:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Ti tényleg azt hiszitek, hogy a válás megold mindig mindent ? :D
2018. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#3-as:

Tény, hogy a 3. személy mindig a második miatt lesz, és az is tény, hogy ennek a kapcsolatnak annyi.

Én a helyedben éjszaka jól kihasználnám, hagynám, hogy jól megdugjon (gumiban), kinyaljon vagy 3x, majd felöltöznék, előszedném a bőröndjeit, és azt mondanám:

Én elvettem ami nekem kellett, te is ami neked.

Én viselem a következményeit itthon, és te is ott ahol elvetted ami neked kellett... :D

2018. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Csomagold össze a férjed 1 heti szennyesét, majd add oda a riibancnak mosolyogva, hogy drága szívem, ettől kezdve ne csak élvezkedj vele, hanem mossad ki a sz@ros gatyáit is.


Szerintem a részükről (főleg a kis 3,14csa részéről) ez már komoly és végleges, hogy innentől ők folytatják együtt. Ha már be is mutatkozott neked.


Keress egy válóperes ügyvédet.

2018. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
11-es, nem mindent, de azt, hogy a palid más nőket dug, azt éppenséggel pont megoldja...
2018. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Pont ez a celja,hogy te kidobd,hiszen szinte mindenkinek ez az elso reakcioja.
2018. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Buran ***** válasza:
88%

Először is, ez nem a férjedről, vagy a szeretőjéről szól elsősorban, hanem Rólad! Neked kell eldönteni, hogy továbbiakban együtt akarsz-e élni ezzel a férfival, továbbra is úgy tudsz-e tekinteni rá, mint eddig, működőkepés marad-e a kapcsolatotok, a bizalmad mennyire vesztetted el. Ha úgy érzed, külön kell tőle válnod, akkor válj! Itt most elsősorban a Te életed és érzéseid a fontosak, a Te jövődről is szó van, nem a férjedről meg a szeretőjéről.


Amúgy nem értem, miért illeti mindenki különböző negatív jelzőkkel a szeretőt. Nem az ő dolga lett volna hűségesnek és nem kicsapongónak lenni, hanem a férjnek! A férfi nem bírt magával, ő szegte meg a hűségét, ő szexelt félre, ő hibázott, nem a csaj.

Ha valaki itt bűnös, akkor a férfi az. Neki van felesége, ő fogadott örök hűséget.

Elsősorban vele kell elszámolni...


F

2018. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
És mire mennél az elégtétellel? Mit érnél el vele? Semmi nem oldódna meg tőle és nem lenne jobb. Inkább azon kéne mindkettőtöknek elgondolkodni, hogy miért jutottatok idáig. Mert olyan nincs, hogy csak egy ember a hibás.
2018. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen,nő vagyok. #3-as voltam
2018. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!