Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valentin nap egyedul? Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap egyedul? Van olyan lany meg rajtam kivul, akit nem érdekli, es egyedul megy ma "randizni"? Esetleg baratnokkel inni? :D

Figyelt kérdés
Ugy érzem a párom nem szeret es nem fontos neki ez a nap. Igazabol lesz@rom, ha neki nem jo en ilyeneket nem fogok ráerőltetni,mert ezt nem kikényszeríteni kell. Viszont rosszul esik es szivesen jóléreznem magam. Nagyon szánalmas hatása lenne,ha csajokkal lennek?
2018. febr. 14. 14:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es, koszonom, hogy te tenyleg a kerdesre válaszoltál.:)) Van torenelmi háttere, én mondjuk azt is fontosak tartom, eppen emiatt nem ajándékokat vártam el.:D Tenyleg ugyan olyan, mnt egy masik nap. En szeretek ünnepelni, igy az osszes létező normalis ünnep alkalmával szivesen emlekezek meg pozitiv ertekekrol, szivesen kifejezem valamilyen normában. Igazabol csak tartottam attol, hogy mindenhol parok lesznek es fura lesz egyedul menni valahova.:DD De végül nem is megyek. Ünneplésre meg majd kijelolok valamilyen másik napot es, akkor átadom neki, amit készítettem. :))
2018. febr. 14. 17:58
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, annyi mindent összeírtál itt, hogy muszáj rá reagálnom:D


"Ugy érzem a párom nem szeret és nem fontos neki ez a nap".."Viszont rosszul esik es szivesen jóléreznem magam"


"Rohadtul semmi sincs elvrva tole...Szóltam neki, hogy nem kell ajándék sem ma"


1, Tehát azért, mert a palid nem egy mesterségesen kreált ünnepen akar szerelmet vallani, már nem szeret...

2,Játszod itt a kislányt, jössz panaszkodni, hogy nem szeret a palid, miközben TE mondtad azt neki, hogy nem kell semmi erre a napra.

Szerencsétlen pali honnan a francból szülje meg, hogy neked mi bajod van, amikor az amit mondasz és amit gondolsz még csak nem is közelít egymáshoz..


"Tehat,aki olyan altalanos hülyeséggel jon, hogy mi a baja a noknek "


A baj csak az szívem, hogy ez nem általános hülyeség.

Miért nem elég az, hogy éled az életed.A nőknek állandóan rituálék kellenek, meg "varázslat", ünneplés...ez még nem is lenne gond, de akkor legyenek saját ünnepeitek, évfordulók stb, miért kell ilyen nevetséges hisztit csapni a valentin nap körül, hogy akkor már biztos nem szeret a palid, ha neki ez nem fontos stb...

A másik meg az, hogy miért kéne neki megszülni azt, hogy mit akarsz?

Mondasz valamit, ami hazugság, ő azt teszi, amit mondasz és ezért te már magadban azon gondolkodsz, hogy ő nem szeret...ha neked ez fontos, akkor mond neki azt, hogy te ezen a napon igenis vacsorázni akarsz menni vagy a franc tudja, de legalább legyen már róla egy olyan diskurzus, ami nem a fejedben zajlik..


ui.

Igen, van történelmi múltja, az angoloknál, nem nálunk, a mi kultúránknak semmi köze nincs hozzá...

A másik meg az, hogy a történelmi múltja se arról szól, amiről ma....


3-as voltam.

2018. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Te sem tudsz kérdésre válaszolni...:D
2018. febr. 15. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!