Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy elfogadjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elfogadjam hogy nem én vagyok neki az első?

Figyelt kérdés
26 éves làny vagyok és van egy 7 hónapos kapcsolatom. A barátom 28 éves. Én még szűz vagyok és a múltkor megkértem hogy menjen el hiv szűrésre, mire azt mondta hogy ő tiszta, és megkérdezte hogy voltam e már valakivel( tudta már előtte is hogy nem voltam), majd hozzàtette hogy bàrcsak én se lettem volna...Sejtettem hogy volt valakivel, de hogy is mondjam olyan tapasztalatlan minden téren...azt mondta én vagyok az első nő akivel együtt fürdött. Nem tudom magam túltenni azon hogy nem én leszek neki az első..már le akartam vele fekudni mert nagyon szeretem,de a gondolat hogy neki nem ez az első, nem fog neki sokat jelenteni, esetleg a volt barátnőjére gondol...legszívesebben sìrnék...

2018. febr. 15. 15:58
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
79%
Normális esetben felnőtt embernek már van ilyenben tapasztalata, ezen kár fennakadni. Viszont ő sem kezeli normálisan a helyzetet
2018. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
83%

Valojaban teljesen nomalis,hogy egy 28eves felnott ferfi..mar volt novel.

igazabol most sok mindent tudnek mondani,egy regenyt, de itt veled vannak bajok.

2018. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
57%

"mire azt mondta hogy ő tiszta"

Miért, mert megmosdott? Mondd meg neki, hogy a szappan nem véd a hiv ellen....


Neked meg valahogy muszáj lesz ezt feldolgozni.. ha nagyon kell, akkor kérd pszichológus segítségét...

Nekem is kicsit fura volt először, hogy a párom nem szűz, de kár ezen pörögni, érzem és látom rajta hogy szeret, élvezi, és különleges vagyok neki, akkor nincs min aggódni.

Te érzed ezeket rajta?

2018. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
89%
Ne az első legyen neked, hanem az utolsó ;)
2018. febr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolok! Igen teljesen egyet értek azzal hogy 28 éves férfi volt már nővel. De a viselkedese a tapasztalatlansága a gyermeki racsodalkozasa mindenre megtévesztett. Bennem is van hiba. Hogy ennyire szeretem H nem tudom megosztani mással. Csak akkor legalàbb teremtene romantikus hangulatot az elsőhöz...a mienkhez..
2018. febr. 15. 16:09
 6/42 A kérdező kommentje:
Igen érzem rajta hogy szeret, csak rosszul esik hogy bejött a múltkor egy gumival hogy akkor a nagy nap a mai nap? Ezt én nem ìgy képzelem el...
2018. febr. 15. 16:11
 7/42 anonim ***** válasza:
98%
Hat mondjuk akkor mondjad neki ,hogy mit hogyan kepzelsz el.
2018. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy,én elvárom H ezeket feledje ésszel...nem akarok túl sok részletben belemenni...de egyszer megkérdezte H hogy fog beferni meg hova kell berakni meg kell találnia...így volt novel?
2018. febr. 15. 16:21
 9/42 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon gáz, hogy nem bírtok őszintén beszélgetni a dolgokról...
2018. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Nem bìrunk mert minél többet megtudok a múltról annàl jobban fàj
2018. febr. 15. 16:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!