Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj ha kifejezetten szerete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha kifejezetten szeretek nyalni es az se zavar ha nincs viszonzas?

Figyelt kérdés
Mostanaban teljesen ragerjedtem, hogy lanyokat elegithetek ki szajjal vagy akar csak irasban

2018. febr. 18. 05:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
Én imádok nyalni,és nem várok érte viszonzást. Úgyis kapok. Kár ,hogy ritkán engednek a mézesbödön közelébe.
2018. febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj?! A csajok kifejezetten élvezik, és nagyon hálásak tudnak lenni ezért. Ezzel én is így vagyok, órák hosszat képes vagyok kényeztetni a partnerem... Na nem azért mert rosszul csinálom, hanem mert imádom a punciját az arcomban, és minél tovább akarom. Ezért mikor a csúcs közelébe ér, picit visszább veszek, majd amikor picit lecsillapodott, újra neki esek... Ezt eljátszom 3-4x, utána már nem "ķínzom" tovább, elrepítem a csúcsra. Azok a hangok, az a tekintet, az gyönyörtöl reszkető test mindent megér. Ezért szeretek jobban adni szexben, mint kapni.
2018. máj. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
En is imadok nyalni viszonzas nelkul. Azert is mert szeretem azt erezni hogy kihasznalnak es nem adnak cserebe semmit :D nem tudom miert de fantasztikus erzes
2018. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!