Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Elmagyarázná valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elmagyarázná valaki részletesen, hogyan kell jól szopni?

Figyelt kérdés

Hogy a legélvezetesebb?

Milyen technikákat szerettek?



N.


2018. febr. 28. 21:38
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Nyalogasd közben a makkot, főleg a fitymaféknél.
2018. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

hát ezek elég gyenge eresztések.


na mindegy

2018. febr. 28. 22:39
 13/48 anonim ***** válasza:
39%
Eloszor is vedd elo, verd felkemenyre lassan leterdelsz, szemkontaktussal lassan ko kemenyre szopod, majd befejezed amint kemeny, kimesz a telefonhoz felhivod a baratnodet, anyukadat vagy legalabbis valami jol kinezo not, athivod es ketten biztos megoldjatok. Az elejen ideges lesz amig nem tudja mirol van szo, de ha ezt hetente eljatszod, akkor jeggyuru, nercbunda, Mercedes garantalt.
2018. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

13-as:

és hol a poén?humor tanfolyamra még nem késő beadni a jelentkezést.Bár kelleni fog a protekció.

2018. febr. 28. 23:09
 15/48 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kerdezo, ne keresd a poent mert nincs benne. Tanfolyam helyett inkabb veszek egy bundat, jeggyurut...
2018. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

ahhoz előtte kellene tanulni.

Bunda pedig már inkább ciki,mint menő.

Stílus tanfolyam sem árt a humor után.

Ha ezek megvannak,talán gyűrűre is lesz esélyed.


kösz a válaszokat.

2018. febr. 28. 23:24
 17/48 anonim ***** válasza:
Felesleges a kérdés, mert mindenki mást szeret. Nekem pl minden nő olyasmiket próbált, amik az exén működtek, de rajtam nem, sőt, netán fájt is. Az adott partnerhez kell tehát alkalmazkodni, őt kérdezd.
2018. febr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

egyrészt jelenleg nincs partnerem,másrészt pont a ti igényeitekről szólt a kérdés :


Milyen technikákat szerettek?



Hihetetlen,hogy senki nem tudta értelmezni.

Gyanítom,hogy fiúk irkálnak,nem férfiak.

Pont ezért szólt a kérdés hozzájuk.

2018. febr. 28. 23:44
 19/48 anonim ***** válasza:

#17 vagyok. Vicces a reakciód. De valós tapasztalat miatt írtam amit írtam. Én pl azt élvezem, ha tövig, teljesen be tudja kapni a partnerem. Ez a legtöbb hölgynek nem megy. Utána pedig a folyamatos, ritmikus ingerlés kell neki, hogy el tudjak élvezni. A péniszem alján a legérzékenyebb (a makk alatt kb 5cm-re, ami a fitymafékhez tartozik igazából). Ez a 'gyenge pontom'.


Egyedül a mostani párom tudott kielégíteni orálisan és azt is sokadik próbálkozás után. Korábban soha, senkivel nem sikerült. Meg is lepődtem, mert az egész testem bizsergett tőle. Bár érdekes módon kb csak félig tudja bekapni. Ezt a kezeivel ügyesen áthidalta.


Ami viszont minden nővel konkrétan fájt, az a fogazás volt, illetve mikor a húgycsőnyílásomat akarták a nyelvük hegyével 'izgatni'. Ettől mindig összerezzentem a fájdalomtól, mert ott nekem nagyon érzékeny.


Elég részletes? Szerintem ez van annyira személyre szabott, hogy nem sokra mész vele…

2018. márc. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

tényleg nem mentem sokra,mert egy-két mozdulaton kívül egy szó sem esett a részletes szopásról.


mikor mit csinál a nő a szájával,nyelvével?

mikor és mennyit szív?

stb...

egy full szopást senki se tud leírni?

2018. márc. 1. 00:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!