Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Elmagyarázná valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elmagyarázná valaki részletesen, hogyan kell jól szopni?

Figyelt kérdés

Hogy a legélvezetesebb?

Milyen technikákat szerettek?



N.


2018. febr. 28. 21:38
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

Csak ma láttam a kérdésed.

Leülök a kanapera. Letérdelt elem, közben mar a kezével simogatja a szerszámot. Lehúzzuk a nadrágot és a boxert. Először anélkül h bekapna, a nyelvével függőlegesen mozog, és nyalja fel-le. Közben néha néha megáll a makknal és körkörös mozdulatokat tesz a nyelvével. Eltelik így egy két perc majd megpróbálja minél mélyebbre bevenni a szájába, szépen lassan. A kezével egyáltalán nem ér hozza, azokkal mondjuk a combomat fogja vagy a hazámat simogatja. Eljatsza ezt párszor (teljesen bekap, majd ki majd újra ) majd elkezdi úgy szopni, hogy kicsit szív is rajta és közben a nyelvével úgy tesz mintha megpróbálná “bekanalazni” a farkamat. Ismét telik egy kicsit az idő miközben ezt így csinálja, majd lazitaskepp ismét csinál egy-két “addigkapombeamigtudom” mozdulatot. Majd ismét folytatja azt a technikát amit írtam(tehát nyelvvel kanalazunk miközben egyre tempósabban mozog a fejünk a farkán. Mivel így hamar el lehet érni a csúcsra, néha piheneskepp kiveszi a szájából, majd végig nyalja fel-le egyparszor és a golyokat sem felejti el kicsit a nyelvével kenyeztetni. Aztán mivel látszik mar a pasin hogy mar nagyon kész van és nyomja a fejet hogy inkább szopjon ezért teljes tempóval elindul a csúcs fele: a farkán teljes hosszában próbál mozogni( magyarán olyan melyre veszi be ahogy csak tudja, közben a nyelvével simogatja a makknal mikor a szájában van és gyorsan mozog. Ilyenkor a pasi mar nyomja a fejet és diktálja a tempot míg végül az elelvezes jön: mikor érzed h elmegy lassítasz, a nyelvéddel körkörösen “masszirozod” a makkjat miközben teli rakja a szadat, a fel le mozgást megszakitod addig míg mindent kilovell, kicsit erősebben szivod ilyenkor, utána lenyeled vagy kikopod, majd levezetés képp lassan ismét fel-le mozogsz a farkan de mar a nyelvedel nem csinálsz semmit. Az az utojatek kb 1-2 percig tart.

2018. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

Írok én is nőként, mert ilyesmiket nem szoktam, de mindenki pillanatok alatt elment eddig, szóval nem hiszem, hogy olyan rossz lenne.


Az elején mindegy a sallang. Miután bekapod a makkot, menj rajta végig fel le a fejeddel vákuum és nyelv nélkül, egyre lentebb, míg az aljára nem érsz. Én mikor tövig bekaptam vidszafelé már vákuummal húzom a makk felé a fejem, majd óvatosan hozzáérek vákuum közben a nyelvem hegyével. Biztosan van olyan mozdulat, amit a nyelveddel gyorsan tudsz csinálni, nekem ez oldaltmozgás nagyon gyorsan. Az egyik exem pillangózásnak hívta, mert olyan lágy ismétlődő érzés. Közben kicsi, gyenge vákuumot tartok fenn. Ezzel a mozdulattal végigmegyek a makkon, a fitymaféknél vagy hol élvezik a legjobban. Majd elkezdem a fel le mozgást, egyre nagyobb felületen ér hozzá a nyelvem a farokhoz közben(miközben mozog),és egyre erősebb vákuumot képezek közben.


Ha épp nagyon élvezem a dolgot, és nem akarok gyorsan túl lenni rajta, akkor a fel le mozgás közben kanalat formázok a nyelvemből, felhagyok a vákuumal és egészen benyelem a farkat.


Ha kiesünk a ritmusból, újra fel kell izgatni őket, de ez nem feltétlen rossz. Nekem kifejezetten tetszik, ha én határozhatom meg, mikor menjenek el, nem pedig megdugják a számat a saját ritmusukban.


Igazából csak figyelni kell a partneredre, és kreatívnak lenni, sokfajta módszert ki lehet próbálni.


Van az a cumizós, mikor beveszed a farkát, a kezeddel dolgozol, és csak a makkot kapod be, hozzányomod a szájpadlásodhoz a makk tetejét, és úgy szívod hol gyengén, hol erősebben, mint a babák a cumit, közben ki be csúsztatva a nyelveddel.


Vagy előrenyomod a nyelved, és úgy mozogsz fel le, hogy a nyelved egészében rásimuljon a farkára, tehát az alsó ajkad nem ér hozzá egyáltalán.


De lehet körözni, fel le mozgatni a nyelved, nekem ezek nehezebben mennek, valahogy nem megy rutinból, és nagyon fárasztónak tartom, de ismertem egy srácot, akinek fel le ment rutinból, és az oldalmozgással szenvedett. Szóval szerintem ez mindenkinél más lehet.


Elég annyit tudni, hogyha gyorsan akarod, hogy elmenjen, fokozatosan növeld a vákuumot, a tempót és a nyelvvmozgást(ami a fentiek közül bármi lehet).


Amúgy mindenki tényleg mást szeret. Van, aki a kezeket nem bírja, más külön erősebb lazább szorítást igényel, van, aki szereti közben, ha tövig bekapod és a golyóit nyalogatod a kinyújtott nyelveddel. Volt exem, aki szerette a harapdálást, vagy a fogaim érintését(ezt én is szeretem nyalásnál). Van, aki rád akar nézni, más becsukja a szemét, és volt olyan, akinek erősen szorítani kellett a heréit, vagy felnyúlni a fenekébe.


Ha hevesebben lélegzik és szinte nyomja beléd a farkát, megfeszül a teste, tudhatod, hogy jó dolgot csinálsz.

2018. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

31 vagyok

Az meg kimaradt, hogy az is sokat adhat az élvezethez ha különleges pózban vagy nem a megszokott helyen csinálod. Egy reggeli ébresztő szopas vagy egy nem tervezett nappali farokelovetel külön élvezetet adhat.

2018. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

" Az meg kimaradt, hogy az is sokat adhat az élvezethez ha különleges pózban vagy nem a megszokott helyen csinálod. Egy reggeli ébresztő szopas vagy egy nem tervezett nappali farokelovetel külön élvezetet adhat."


ezek úgy gondolom ALAP dolgok,legalábbis nálam ez az alapcsomag része lesz :))

2018. márc. 2. 13:59
 35/48 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy eddig volt e mar valakid, vagy csak felkészülni szeretnél, de szerintem találtál egynéhány választ akit segít, de úgyis a gyakorlatban látja az ember hogy a másik mit szeret. Én 13 éve vagyok együtt a párommal, sokszor csináltunk mar sokmindent, de azokra emlékszik a mai napig amik a szitubol vagy helyzetből adódóan különlegesek voltak. Ezeket szokta is a mai napig felemlegetni, pedig nem egyszer elégítettem mar ki öt. Sokszor nem is a technika a fontos,hanem hogy csináljam. Néhány ilyen, ha netán esetleg inspirálodnal: Hanyatt fekszik, te hason előtte, combfix a lábadon és az égnek állnak, hogy lássa őket. Aztán tényleg annyi a lényeg hogy a nyelveddel fel-le nyalod a farkát csak néha néha bekapva, hogy a lehető legtovább tartsd a csúcs közelében. A vége hatalmas elelvezes, ez volt a tavalyi szülinapi ajándéka. Vagy egy másik: az együk szilvesztert egy hotelban töltöttünk kettesben: ki voltunk öltözve alkalmiba(ilyenkor mar látni rajtuk hogy a legszívesebben ott helyben leteperne). Aztán valamikor a vacsora után de meg az éjfél előtt egy indokkal fel csaltam a szobankba vissza, behuztam a fürdőbe és meg mielőtt eszébe jutott volna letérdeltem elé es amilyen gyorsan csak tudtam elkezdtem szopni. Majd felhúztam a szoknyát hogy egy kicsit nekem is jusson a jóból. Ezt is emlegeti a mai napig. Szóval ahogy látod kreatívnak kell lenni, és ha látja azt h te örömmel csinálod amit csinálsz akkor ilyen téren nem lehet probléma. Ha kérdésed lenne írj csak privit. 33N
2018. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:

szia,

köszi,aranyos vagy :)

Bár amiket leírtál,számomra egyáltalán nem a különleges kategória.Ezek elég hétköznapi dolgok és ennél azért szerintem sokszor tudunk még kreatívabbak lenni,ami majd tényleg köthető lesz szituhoz,eseményhez,hangulathoz,stb.


Amiket leírtál,azok a minimum és itt kezdődik egyáltalán a dolog.Azért az nem túl szerencsés,ha egy pasinak (és egyébként a nőnek is) ezek az alap dolgok különlegesnek,fűszernek kell,hogy számítsanak.

Pl.egy tini kapcsolatban el tudom képzelni,de felnőtteknél szerintem azért lehet ezt fokozni:)

Legalábbis nekem már nőként nagyobbak az igényeim.



köszönöm az összes választ

2018. márc. 3. 22:01
 37/48 anonim ***** válasza:
Hova lehet ezt még fokozni az orális szexben?? :) Bár igen tudom, nem vagyunk egyformák, de megis?! 33N
2018. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

Utolsó, biztosan nem csak ennyit csinálsz, hogy fel le nyalod a farkát aztán néha bekapod, csak nem sikerült részletesen leírnod mozzanatonként.


Ha valóban csak ennyit csinálsz, olvasd el a többi kommentet, mennyi minden mást is lehet.

2018. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Nyilván nemcsak annyit csinálok, viszont én saját magam úgy érzem és szerencsére a férjem is megerősít mindig ebben, hogy megadok mindent amire vágyik (es ő is nekem). Nyilván a technika nagyon fontos, de leírni sokkal tovább tartana mint megmutatni, meg vannak alap dolgok amiket el lehet mondani de a legtöbbre saját maga érez rá az ember. Plusz minden férfi más. Azért találtam furcsának hogy ezek alap dolgok a kérdezőnek, mert nálunk szerintem ezekkel teljes a dolog. Az alap nálam annyit jelentene, hogy csinálom neki azt kész. Viszont próbálok nem unalmassá válni plusz engedem szájba, mellre bárhova a testemere amit nem mindenki hagy. Ezenfelül még sokszor meglepem stb. Így nem unalmas, nem mondhatja hogy keveset kap. Nem tudom hogyha ez az alap, akkor mi a több? Én erre céloztam a kérdésnél. 33N
2018. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

"Az alap nálam annyit jelentene, hogy csinálom neki azt kész. "


Pedig pontosan ezt csinálod :) Gondoltam,ha már egy ilyen kérdésre írsz választ,akkor azokat a mozzanatokat

említed meg, amikre te is azzal utalsz,hogy " de a legtöbbre saját maga érez rá az ember ". Ebből a "legtöbből" kellett volna megemlíteni párat.



"Viszont próbálok nem unalmassá válni plusz engedem szájba, mellre bárhova a testemere amit nem mindenki hagy. "


Engeded? Engeded ? És nem mindenki hagyja? Azért itt komoly morális kérdések merülnek fel.Amikor egy nő olyan férfival van együtt, akit szeret és párjának választ, az nem "engedi",hogy ráélvezzen a kedvese, hanem el is várja, hogy minden lehetséges módon örömét lelje a nő testében. Ez nem "engedem" kérdése, hanem VÁGYOM arra,hogy mindenembe és mindenemre élvezzen. Én, mint nő, vágyom arra és nem érzem plusz "szolgáltatásnak", miszerint "más nem hagyja", hanem alapvető testi kontaktusnak tartom.Egyébiránt a nők ott mennek félre a logikában,hogy egy férfit orálisan nem azért elégítünk ki,mert örömet akarunk neki szerezni, illetve "mindent megadni neki",hanem neked személyes igényednek kell legyen,hogy a farkát szopni akarod,mert TE élvezed, Te akarod. Az ő öröme másodlagos a motivációban.Te akarod a szádba a faszt,érezni akarod,ahogy lüktet,hogy szinte szenved az ajkaid között a gyönyörtől, mert annyira kívánják,hogy minden cseppjét,erejét,magját kiszívni óhajtják. Tehát, amiket írtál,azok számomra igenis alapdolgok, és abból is a kicsit lágyabb verzió. Persze, ha a férjednek ez a non-plus ultra, akkor senki sem szólhat bele. Végül is mások az igények, ezt nekem is el kell fogadni, de a pszichológiai hátterét a dolognak muszáj volt megemlítenem.



Mik az alap dolgok ?

Nagyon sok van, ebbe hadd ne menjek bele ( bár ide tartozik az is,ha mondjuk filmnézés,vagy meccs nézés

közben a nőnek épp olyanja van,hogy szopna, akkor simogatni kezdi a drágát,majd előveszi és kedvére játszik vele,rendesen leszopva a párját,majd visszateszi a gatyába és nem vár viszonzást, hanem lefoglalja magát, kaját csinál, vagy nézik tovább a Tv-t )Szóval rengeteg alap van, de akkor olyanokat említek most, ami - bár még mindig alapvető -, de azért

SZÁMOMRA már van benne egy csipet fűszer. Mondjuk úgy, "haladó alap". A számomra perverz dolgok nem jönnek be, így a listámon sosem fog szerepelni csipesz, ostor, talpnyalás, stb. A kikötözés nálam határeset, de csakis azért, mert inkább vicces és komolytalan, semmint izgató. Ha ki akarnám "kötözni" a páromat, akkor vagy majd én lefogom, vagy pedig megtiltok neki pár olyan dolgot, amik a listában pl szerepelnek. Szerintem az önkontroll gyakorlása sokkal "keményebb kikötözés", mint maga a tárgy.De ez már mentális játék..És sokkal izgalmasabb.



Az ötleteimet volt kedvem korábban összeírni, így inkább egy másik kommentbe másolom be,túl hosszú lenne ide.

2018. márc. 4. 19:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!