Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Elmagyarázná valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elmagyarázná valaki részletesen, hogyan kell jól szopni?

Figyelt kérdés

Hogy a legélvezetesebb?

Milyen technikákat szerettek?



N.


2018. febr. 28. 21:38
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

elejétől a végéig,természetesen.

ne egy-egy mozdulatot írjatok már,mert azt lehet csinálni 2 percig.És a többi 10 percben mi van?

na ezt kéne leírni végre.

2018. márc. 1. 00:16
 22/48 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen életképtelen vagy? Ne hargudj ez kb olyan, mint ha kézikönyvet kérnél, mert fogalmad sincs. Nem véletlenül írtam, amit: ha folyton változtat a nő a technikán, sosem élvezek tőle el, csak frusztráló lesz, noha kellemes.


Bar nyomásban kéred a szívási erősséget tán? Vagy pascalban? Ugyan már… ki kell tapasztalni, mi jó a partnernek. Oda kell figyelni a visszajelzéseire, vagy rákérdezni. Nincs technika ami mindenkinek jó.


Egyszerűen attol élvezek, ha szemben van velem, a farkam a szájában, fogak nélkül körülöleli az ajkaival a farkam és a nyelve hozzáér a péniszem alsó oldalához, ahol az ominózus érzékeny rész van. Ha így mozog fel és le és kitartóan, egy idő után a jutalma egy nagy adag sperma lesz a torkában. :)


De ha össze-vissza váltogatja a technikát, akkor bár élvezem, de el sosem élvezek tőle.

2018. márc. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:

" De ha össze-vissza váltogatja a technikát, akkor bár élvezem, de el sosem élvezek tőle."


ez mondjuk új infó volt számomra,köszönöm :)

2018. márc. 1. 00:50
 24/48 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom:

Amikor a szádba veszed a partnered farkát, akkor ugye ügyelj, hogy ne érjenek a fogaid a farkához,csak az ajkaid, és a nyelved. Ha kicsit szívod(óvatosan), a kialakult vákum miatt jobban rátapadsz... ;)

Amikor beveszed, akkor a nyelveddel izgasd körkörösen, fel-le...

A legjobb, ha a fitymaféket izgagod a legjobban, az a legérzékenyebb pont. Közben a kezeddel is rádolgozhatsz. De ha kéz nélkül akarod, akkor váltogasd, hogy hol jársz éppen:kicsit a makkot nyalogatod,körkörösen, aztán méllyen benyeled az egész farkat, vagy egy részét. :)

2018. márc. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Sokat számít a ritmus. Tehát légy kitartó. ;) Ha gyorsabban szopsz, akkor hatalmasat spriccelhet, bár ez egyénfüggő. :)

2018. márc. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

A legélvezetesebb tényleg egyénfüggő, de talán össze lehet szedni pár momentumot.

Leírom a saját nyűgjeimet.

Ha teljesen el tudod tüntetni a szádban az biztosan a legjobb.

Ha oldalról fel tudsz állítani egy kamerát és nézhetem is ebből a szögből egy képernyőn , az nagyon izgató.

A fogakat nem szeretem , ha elakad.

Az enyhe szívó hatás az jöhet.

Szeretem a fejedet, hajadat fogni, miközben szopsz.

A lyukat nyalogatod és a nyelveddel a makkot körbe-körbe.

De alapvetően amíg csak tudod a szádban tartsd a farkamat. Néha pihenni is kell akkor kézzel egy kicsit húzogathatod.

Én leginkább azt csípem, ha egyszerűen egyenesen tolod rá a fejedet, nem igénylem, hogy mindenféle egyéb mozgást végezz a fejeddel. Van aki bevezeti a farkat a rágófogak és a pofi bőre közé, na ez nálam ne legyen.

Szeretem, ha egyre gyorsabban mozog a fejed.

Általában leülök és hátradőlök egy fotelben és úgy szopsz.

Van, hogy állok és úgy szopsz. Ekkor szeretem, ha megfogod a fenekemet és csak szájjal dolgozol, kéz a hátsón marad. Egy kicsit dagaszthatod a farpofákat, de ne húzzad szét túl erősen.

Van, hogy a szopás vége felé a fejet oldalra fordítva lefektetem az ágyra és én is az oldalamra fekve meg.b.szom a szádat. Ekkor nagyon gyors, apró , vibráló mozdulatra vagyok képes a csípőmmel, olyan másodpercenként 4-5 mozdulat is. Valahogy egy leírhatatlan módon feszítem az izmokat és ezt adja eredményül. Oltári nagyokat szoktam így élvezni. Ezt a gyors mozgást max 10 másodpercig lehet csinálni, de ez idő alatt simán tele van rakva a szád.

Szeretem azt is ha fejik a farkamat. Fekszel az ágyon, több párna a fejed alatt. Megkapaszkodom az ágy támlájában , a farkam a szád felett és kézzel dolgozni kezdesz, többször megemeled a fejed és szopsz egy pár mozdulatot. Ha megy az adag akkor nyitod a szádat. Ekkor a szád széle is rendszerint tele lesz. Azt nagyon szeretem, mikor ilyenkor még rászopsz párat, hogy az anyagot begyömöszölje a szádba.

Ha elmentem akkor vagy lenyeled, vagy kiköpöd, de utána még egy 15 másodpercre visszajössz és tisztára szopod a farkam.

15 másodperc után már nem rángatod, mert egy kellemetlen érzés lesz belőle.

Ja és szopáskor az ajkaid tapadjanak a farok szárára, de ha vákuumot csinálsz akkor ez úgy is így lesz.

Szeretem ha mindig a szádban tudok elmenni, nem úgy hogy pár centiről célzok a szádba.

Ha rajta vagy a farkamon a végén mindenképp többször ráhúzom egy kicsit fejed, ekkor jobb ha hagyod az én ritmusom szerint a fejed mozgását, mivel én érzem hogy a belelüktetésnek megfelelően történjen.

Ha lüktetéseknek vége és tele van a szád akkor óvatosan húzod le a szádat, hogy ne csorogjon ki az értékes áru.

Van olyan forma is amit még szoktam alkalmazni, hogy hanyatt fekszel az ágyon, vagy asztalon amiről lelóg a fejed (hátracsuklik) . Ilyenkor nem te szopsz, hanem én dugom a szádat. Ilyenkor jól bele lehet kapaszkodni a mellekbe. Általában , ha ebben a pozícióban mélyebbre tolom, amit már nehezen viselsz, akkor a lábaid sokszor össze vissza járnak, mert szabadulni szeretnél. Ezt imádom nézni. Óvatosan kell bánni ilyenkor a torokkal. Ha viszont a lány szereti, ha erőszakolják a száját, akkor ez az a pozíció amikor a legkiszolgáltatottabb.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Ha épp most lenne a farkam a szádban, akkor lehet, hogy még más is eszembe jutna. :)

2018. márc. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
köszi :)
2018. márc. 1. 14:17
 28/48 anonim ***** válasza:

Most beparáztál ?

Azt hittem jössz továbbképzésre. :)

2018. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:

mitől paráztam volna be?

azért,mert nincs mondanivalóm,meg kérdezni valóm,mert ennek így leírva valóban nincs értelme?

eszed lenne annyi,mint időd hülyeséget írni.


köszi a válaszokat,témát lezártam.

2018. márc. 1. 16:40
 30/48 anonim ***** válasza:
49%

Egész eddig nem fogta fel, hogy ennek leírva nincs értelme, most meg még én vagyok a buta.


Kirobbanó elme.


Akkor leírom, hogy Te is értsd.

Úgy lehet a legjobban szopni, hogy fogsz egy ásót és nyáron 40 fokban kimész a mezőre vakond túrást átcipelni egyik helyről a másikra. Majd a vakond utána megy a lyukaknak , ne aggódj.

2018. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!