Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Elmagyarázná valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elmagyarázná valaki részletesen, hogyan kell jól szopni?

Figyelt kérdés

Hogy a legélvezetesebb?

Milyen technikákat szerettek?



N.


2018. febr. 28. 21:38
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

- úgy élvez a számba, hogy a spermáját végigfolyatom a testemen, le a mellemen, a hasamon át,egészen le a puncimig, az ágyneműig, vagy a földig és úgy fejezem be magamnak kézzel, hogy a nedvétől is lucskos puncimat élvezésig ujjazom.


- maszti előtte. Úgy is, hogy végignézi és úgy is, hogy én magamat elégítem ki, de ő néha csak egyet-egyet belenyal a puncimba közben.Meg úgy is,hogy előjátéknak masztizom előtte, aztán meg rám pattanhat.


- ugyanez vele. ő előttem csinálja magának, én pedig a golyóit a nyelvemmel nyalom, csókolgatom


- háton fekszik, én vele szemben a mellkasára ülök, széttárt combokkal és úgy játszok magammal előtte,

megtiltván,hogy hozzám érjen. Ha megteszi, abbahagyom a műsort. Direkt a szájához közel húzódóm,hogy még jobban kínozzam a látvánnyal és szerelmi nyílásom, nedvem illatával.Ha érzem,hogy el fogok élvezni,a szája felé ülök, alig pár centire az ajkaitól és felette élvezek el. Utána persze rányomom a nedves puncimat az ajkaira.


- szájára ülni és úgy nyalatni magam


- szerepjáték : más a hajam, a sminkem, az öltözékem. Én vagyok a kur>a, ő a kuncsaft. Telefonon időpontot

egyeztetünk, én közlöm a szolgáltatásokat és az árakat. Valahol találkozunk, ő fizet és kedvére használja a

testem. Utána külön távozunk és otthon majd mosolygunk, hogy milyen szép tűsarkút vettem a zsebpénzemből


- gép előtt ül, dolgozik, bármi. Nekem meg forr a pin*m. Odamegyek, hátulról megölelem, megcsókolom a nyakát,fülét, megmasszírozom a vállát, hátát, a melleimet a hátának dörgölöm, majd elé állok, a székben hátrébb parancsolom, hogy odaférjek közé és az asztal közé. Felülök az asztalra, szétnyitom a lábam,simogatom neki magam,benyúlok a bugyimba, aztán leveszem és az arcára húzom, hogy a punci illatomtól bekábuljon.

Ráülök, nekinyomom a nedves puncimat az ágyékának, amitől a gatyáján nedves folt lesz, a bugyimon keresztül pedig megcsókolom. Körözök párat a csípőmmel, szexet imitálva, ő pedig markolja a fenekem.Aztán ledobom a bugyit a földre és elvárom tőle, hogy tudja a dolgát : az aszalnak nyomni és hátulról a lyukacskámat jól megtömni, a férfi energiát pedig belém lőni.



- hazajön a munkából ,én pedig szexi fehérneműben várom, combfixxel. Lefürdetem, megmosom a farkát is

alaposan. Aztán a szobába viszem, lefektetem, először hasra, utána hátra, hogy egy teljes testes masszázsban

részesüljön, ami egy hosszabb farokmasszázzsal ér véget és olyan élvezéssel,amit választ : szopás, vagy kiverés.



- ha megoldható, úgy alakítom, hogy egy sms-ben jelzem, gond van , most azonnal szükségem van rá, jöjjön,majd

személyesen elmondom. Ő meg jön, rohan . A feladata pedig : hello, semmi gáz, csak most azonnal meg kell

dugnod.És magamra rántom, vagy én rohanom le őt. Nem ám szopás. Kemény basz>s. A nőt néha jó rendesen helyre kell tenni, a férfinak pedig néha vannak kötelességei.

Például az "asszonyát" földöntúli örömökben részesíteni.



- kis kínzás : egy hétvégi délután, estén , minden órában a merev farkát be kell tennie a puncimba,

de csak egyetlen egyet lökhet, méghozzá lassan. Utána ki kell húznia és vissza a gatya. Következő órában mondjuk én ülök a farkába, jó lassan,látványosan, de én is csak egyszer húzom végig a csúszós nunámat a farkán. Aztán megint fel a gatya. Ezt 4-5 órán keresztül eljátszom, de utána zöld utat kap és úgy löki belém magát, ahogy akarja. Akkor már szabad a pálya. Ez inkább mentális játék a test felett.



- szeretném, ha én sem kapnám meg a farkat néha. Szeretném, ha már azt érezném,hogy fizikailag rosszul vagyok, ha nem dugja belém. Arra a pontra akarok eljutni, amikor már napközben is ingerült vagyok, de ő még mindig nem rakja be.Ezt mondjuk 2 napig bírnám talán, de ki tudja, lehet csak 1. De az is lehet, hogy 3. Én azért elég jó ingerküszöbbel vagyok megáldva.



- néha jó egy kis erőszakos szex. Amikor én még nem akarom, ő meg igen, és nem szépen kéri, meg puszik,

hanem nem vár rám,hogy megjöjjön a kedvem. Fogja magát és elveszi azt,ami neki jár. Erőszakolja rám a vágyát.

Ennél nagyobb bók egy nőnek nincs. (legalábbis nekem. Egy férfi annyi kívánatosnak tartja a testem,hogy belém akar hatolni.Milyen gondom lenne ezzel?...)


- reggel szopással ébreszteni


- éjjel 1-1 merevedését kihasználni


- miközben borotválkozik, mögé állni,simogatni a hasát, puszilgatni a hátát, kezembe venni a péniszét, közben azt is húzogatni és végül kiverni.



- direkt úgy hajolok le előtte ruhában ( szoknyában), hogy nincs rajtam bugyi, de mindezt spontánnak és véletlennek színlelve,nem is szexuális légkörben, hanem csak úgy, bármikor.



- én eléggé kommunikatív vagyok, engem felizgat, ha közlöm vele akárhol, hogy milyen hatással van rám és mikre gondolok vele kapcsolatban, úgyhogy azzal nincs gond, hogy szavakban kifejezzem a fantáziáimat.

Akkor is képes vagyok erre, ha valahol csak épp iszunk valamit és beszélgetünk. Ugyanúgy eltudom mondani,

mintha egy projektről beszélgetnénk és erről senkinek sincs tudomása a körülöttünk lévők, vagy ülök közül.

Az pedig, hogy hogy áll fel az asztaltól, az már az ő problémája.



- fenekelés, de csak spontán módon. Úgy nem, hogy : figyi, nem fenekelnél el ?Inkább úgy,hogy ezt valahogy kihozzam belőle, azt az indulatot, ami ehhez kell. Például : olyan dolgot csinálnék, amiről tudom,

hogy felidegesíti, de azt is tudom, hogy nem úgy, hogy tényleg totál bemérgesedjen. Inkább csak olyan kis felpaprikázás.Szóval nem túl komoly dologban. Aztán én meg valahogy úgy közelítek felé, hogy a konyhapultra dőlök, vagy attól függően, hogy hol beszélgetünk : ágyon,asztalnál,stb . Szóval valamin megtámaszkodom és felé tolom a hátsóm, félig teljesen józanul, félig kicsit már erotikusan megfűtve. Félig komolyan, félig meg felkínálkozva és hátranézvén rá,mondanám,hogy olyan rossz voltam, igazán rácsaphatna a fenekemre. Aztán az első popsicsatt-ra felnyögnék, a puncim rándulna egyet és biztos,h látható jeleit adnám annak, hogy élvezem és elvárom tőle, hogy vegye a lapot. Simogassa is közben a fenekemet. Felváltva, hol rácsap, hol simogatja. Lehúzza a bugyimat . Belenyal a fenekembe, bedugja az ujját és megint rácsap. Ebből is lehet egy dugás.Kezdésnek jó.



- egy kis csúnya beszéd sem árt néha .A férfiakra nagyon keményen hatnak a kimondott szavak, de ez azért van,mert vizuális teremtmények lévén remekül eltudják képzelni az elhangzottakat.Az alapoktól kezdve : megmarkolni a farkát, a szemébe nézni és közölni vele, hogy "nekem ez most kell",vagy étteremben a fülébe súgni " nem érdekel,hogy hogy oldod meg, de azt akarom, hogy megb>ssz. Van 20 perced kitalálni a helyszínt ", egészen a durvább beszédig, amit nem fogok leírni,

mert az a hévvel együtt jön,azokat nem lehet előre kitalálni. Persze ebben is van határ, a nagyon

tré, putris, alpári nem jön be, de ezt az ember párja úgyis tudja.



- ülök a párommal szemben, én meg ártatlanul előveszek egy kis gyümölcsöt, hiszen egészségesen étkezem,

banánka pedig mindig befér a táskába, vagy van az asztalon, úgyhogy én természetesen hallgatom, amit ő mond,csak közben meghámozom banánkát és szépen a számba veszem. Kicsit játszok vele, megszopkodom a cukikát.

Néha rá nézek,néha nem,hiszen én ezt a banánkát csak úgy eszem, minden hátsó szándék nélkül ugye.Az az ő baja, ha többet lát bele. Ezt pedig kihasználva jó gonosz leszek és nagyon szépen leszopom azt a banánkát.

Csúsztatgatom a telt ajkaim között, nyalogatom az oldalát, aztán jól rászopok, mint a makkra. Előre-hátra járkál a számban, kicsit meg is szívom,mint egy péniszt, bár ez hamarabb törik,úgyhogy óvatosan.



- mivel tudom hogy egyszer meg fog fázni, ezért már jó előre beszerzek egy szexi nővérkés jelmezt, amikor

pedig helyzet van, fel is használom. Ágyban fekszik, küzd a láz ellen, az életéért, én belibbenek elé,

kirakott mellekkel, szűk ruhában, combfixel, hőmérővel, citromos teával,mintha valóba gyógyítani szeretném.

Erotikusan leteszem a dolgokat az ágy melletti szekrényre, ügyelvén arra,hogy egyéb intim részeimet látványosan mutogassam.

Utána megsimogatom,megpuszilgatom,megmérem a lázát,megkérdezem, fáj - e valamije.Például : Hogy van a farkad ? De a választ nem várom meg, mert közben meg nyúlkálok,simogatom a megfelelő helyeken,kiveszem a gatyából azt,ami után annyira vágyom, kényeztetem,ízlelgetem a testét, fordított lovaglóban ráülök,kínálgatom neki a fenekemet, majd szembe fordulok vele,simogatom magamat is, a bimbóimat, a puncimat, mindig kérdezek vmi izgatót ,hogy éppen mimet és hogyan érintsem meg,aztán puszilgatom a mellkasát,

lenyúlok a farkához és megkérdezem, hogy egy kiadós szopástól jobban lenne- e ?Lemenne - e a láza ? Ő pedig egy regeneráló szopást választ,mint modern gyógyászati eszközt, én pedig jól leszopom, hogy teleélvezhesse a számat.Utána megtörölgetem,megpuszilgatom és mondom h pihenjen. Én pedig csinálom tovább a nővérke előtti dolgaimat a konyhában, vagy akármelyik szobában.



Hát, számomra ilyenek az alapvető szexuális játékok.

2018. márc. 4. 19:49
 42/48 anonim ***** válasza:

Nő, na persze.


Ha valóban nő lennél tudnád, hogy egy nő sem kell úgy reggel, vagy gondol arra ebéd után, hogy mennyire hiányzik neki egy farok lüktetése a szájából, vagy nem gondol arra, milyen kellemes is lenne egy kis spermát magábaszívnia, vagy nem idézi fel egy férfi intim illatát vagy spermájának selymességét sem vezetés közben:)


A többihez felesleges hozzászólni, remélem kiszórakoztad magad.

2018. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

"Ha valóban nő lennél tudnád, hogy egy nő sem kell úgy reggel, vagy gondol arra ebéd után, hogy mennyire hiányzik neki egy farok lüktetése a szájából, vagy nem gondol arra, milyen kellemes is lenne egy kis spermát magábaszívnia, vagy nem idézi fel egy férfi intim illatát vagy spermájának selymességét sem vezetés közben:) '



rettentően sajnálom a nőkkel kapcsolatos, szerény és steril tapasztalataidat.Kívánom,hogy egyszer fuss bele egy olyan nőbe,aki téged megkíván.Bár ilyen hozzáállással és természettel nehéz lesz meggyőzni a felől,hogy nem rohadsz.Sok sikert.

2018. márc. 4. 20:53
 44/48 A kérdező kommentje:
Ha pedig nő vagy,akkor gyorsan kapd össze magad,mert az irigység tombol benned és a válaszodból ítélve elég rossz partner lehetsz.Ennek tolerálásához is kívánom,hogy találj egy hasonlóan béna partnert.Sok sikert.
2018. márc. 4. 20:56
 45/48 A kérdező kommentje:

" Ha valóban nő lennél tudnád, hogy egy nő sem kell úgy reggel, vagy gondol arra ebéd után, hogy mennyire hiányzik neki egy farok lüktetése a szájából"


egy szerelmes nőnek dehogynem.

istenem, de kiherélt férfi , vagy fapina nő vagy.

Ez a kemény,nem a kád széle.

2018. márc. 4. 20:58
 46/48 anonim ***** válasza:

Én csak a saját nememről nyilatkozok, veled ellentétben. Nő vagyok, rengeteg nőt ismerek, ismertem egész életem során. Biztos hallottad már, hogy egymásközt nyíltan beszélünk, így én nem alaptalanul, hanem a magam és az ismerőseim tapasztalataira építve nyilatkozom.


Voltam már szerelmes, az inkább lelki összetartozás érzés, nem a másik farkát akarod a szádba, hanem az elméjét a fejedbe, a lelkét a szívedbe.


Amiről te beszélsz, az szexuális vágy, és akkor is inkább a számunkra kellemes részre, a behatolásra és érintésre vágyunk, nem pedig spermamaszatolásra.


Írtam ide választ a negyedik oldalra, még mielőtt kibukott volna, hogy férfi vagy, abból is látszik szerintem, hogy nem egyhangú a szexuális életem. Ha pedig valamelyik exem meghallaná, hogy fapinaként hivatkoznak rám, hát jót derülnének.


Örülök, hogy mások vágyaira és tapasztalataira sikerült kiverned magadnak, remélem legalább valami szexuális tartalmú könyvbe fekteted a mi kreativitásunkat, hogy eljuthassan azokhoz, akiknek valóban szüksége van rá.


Egyébként hogy lehet olyan ostoba akár egy férfi is, hogy halálosan komolyan gondolja, hogy egy nőnek testi élvezetet vagy akár lelki kielégülést jelenthet az, hogy lefolyat egy adag spermát a nyakától a puncijáig.

2018. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:

Rólad és a hasonszőrű barátnőidről nyilatkoznak férfiak úgy,ahogy szerintem sosem szeretnéd hallani.Én nagyon sok férfival beszélgettem magánéleti dolgokról és azt kell mondjam, a nők rendesen meg vannak "kímélve",csak nem tudnak róla. Én,ne haragudj, ilyen dolgokban a férfi szavát hitelesebbnek gondolom.Az,hogy ti nőként milyen meggyőződések alapján gondolkodtok a szexualitásról, az remekül példázza a férfiak nőkről alkotott hozzáállását ugyancsak a szexualitásról. Én nőként azért szeretek erről férfiakkal beszélgetni, mert egyrészt érdekel,hogy mit nyilatkoznak akkor,ha nincs a barátnőjük/feleségük a közelben,másrészt érdekel a színfalak mögötti,valós vélemény,meglátás,tapasztalat,amit nem kell a barátnő/feleség miatt kozmetikázni,mivel nincs jelen.Ilyenkor őszinték lehetnek és eddig nem volt olyan férfi,akinek irigykedtem volna a barátnője aktivitására,fantáziájára és egyéb képességeire,de nem csak szexuális,hanem emberi téren,vagy párkapcsolati menedzsment terén sem. Nem mennék bele a nők fals kommunikációjába, abba,hogy mennyire rosszul kommunikálnak bármit is egy párkapcsolatban,illetve abba,hogy mennyire nem ismerik a férfiakat.



Nőként mondom azt, hogy tényleg kapj magadra egy kis kraftot,hogy legyen miért "dögleni" érted,mert jelenleg egy férfi sem kapkodna utánad (természetesen a mostani barátod imád.Nyilván )



Nők...és szerencsétlen férfiak..

Nőként sokszor szégyellem,hogy ehhez a csürhéhez tartozom,de ez ellen úgy tudok tenni,hogy használom az agyamat és a szívemet, az érzelmi intelligenciám pedig adott. A te fajtád miatt gondolják a nőket fapin*áknak,úgyhogy engem légyszíves ne húzz le a te és társaid szintjére.Elhiszem,hogy vannak olyan nők,mint ti, te viszont azt hidd el,hogy vannak olyan szerelmes nők is,mint én és akik a párjuk testéhez a lehető legszebb gondolatokkal és ambíciókkal állnak.Kívánom,hogy legyél egyszer szerelmes az életben,mert ha az lennél,vagy leszel,nem mondanál ekkora hülyeségeket.És a csirkéid sem.


Még egyszer mondom,hogy nekem nőként NE mondja meg senki,hogy mire gondol egy nő,vagy mire nem.Leírtam, tehát gondol.Azt viszont tökéletesen megértem,hogy 10 ből rajtam kívül 2 nő ilyen.Őket hiányolják a férfiak.



A kérdésem egyébiránt nem ez volt és mivel nem tartalak vitapartnernek, mert ahhoz még sokat kellene szellemileg fejlődni, így a számomra már fárasztóvá váló eszmecserét itt le is zárnám.

Írd még le nyugodtan,mi szíved nyomja,nyilván nem bírod ki,hogy ne reagálj, vagy valaki más nagyagyú nő, de én már erre a kérdésre nem nézek vissza.



Köszönöm a többiek válaszait.

2018. márc. 4. 22:32
 48/48 anonim ***** válasza:
66%
Huh, olvastam a válaszod, elég kimerítő volt.... hat tényleg nem vagyunk egyformák, te tényleg nem tartozol a konzervatív nők közé. Viszont az is kitűnik a válaszodból, hogy te nagyon is tudod és ismered, hogy hogyan kell oralisan kielégíteni egy férfit. De akkor minek írtad ki a kérdést? Hátha valaki ír valami újat vagy mi?! 33N
2018. márc. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!