Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hogyan tartja be a tisztálk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan tartja be a tisztálkodást szex előtt vagy utána?

Figyelt kérdés

Én pl: ha este zuhanyoztam és a párom is szintén akkor csak rögtön zuhany után vagyok hajlandó szexelni mondjuk utána már reggel vagy este zuhanyzás előtt már nem.

Ez idegesíti a páromat de én csak szeretném meg előzni a baktériumokat és a fertőzéseket!


22.L



2018. márc. 8. 08:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Elképzeltem....:

Halnali 4 óra...

Drágám... Drágáááám...

Mivan?

Menj fürödni mert megkívántalak... :D :D :D

Fogalmad sem lesz milyen fincsi arra ébredni amikor a párod a takaró alatt örömöt szerez neked...

2018. márc. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindennap zuhanyzok, és szex elött mégsem rohanok ujra zuhanyozni, akár van orál, akár nincs. A napi zuhanyzás és a hüvely öntisztulása épp elegendö ahhoz, h enhedjem. Plusz a punci kellemes aromáját is lemosnám vele.
2018. márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Kiábrándító. Megöli a spontanitást ami a szex eszenciája. A párom alapvetően tiszta, ha megkívánom akkor a tökömet sem érdekli a baktérium, bacilus, mintát sem veszek analizálni.

Fellököm a konyhapultra vagy az asztalra, kinyalom és simán megdugom. Ha megvan a kémiai összhang imádom az illatát, még vadítóbb is ha nem frissem mosott, ha meg nincs meg akkor úgyse sokáig maradunk együtt.

2018. márc. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább arról van szó, hogy attól tart, szagos lesz ott lent és emiatt gátlásos.
2018. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Kedves 19. Nekem sem volt még gombásodásom és más problémám sem.

Örülök hogy végre nem vagyok ezzel egyedül ☺️

2018. márc. 8. 14:45
 26/29 anonim ***** válasza:
szeretem ha büdös a pic.a egy kicsit... szerintem ne fürgyé le!
2018. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Én is úgy szeretem a legjobban, ha előtte tudok fürdeni, vagy legalább mosakodni, de ez nem mindig kivitelezhető.

Ha rendszeresen tisztálkodtok, akkor azért elkerülhetőek a fertőzések, ennyire nem kell aggódni.

Este természetesen megfürdünk, de ha nincs is este szex, reggel gond nélkül belevágunk. Fürdés előtt. :)

2018. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

" én csak szeretném meg előzni a baktériumokat és a fertőzéseket!"

Arany drága bogaram! Az immunrendszered nem attól fog rendben működni, ha megkíméled őt az agyonfertőtlenített életmódoddal, hanem attól, ha dolgoztatva van. Baktériumok, fertőzések naponta százával érnek, ha szexelsz, ha nem. Ha ellustítod az immunrendszeredet, sokkal könnyebben esel áldozatául ezeknek a támadásoknak.

2018. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem is erős túlzás... minden este fürdünk, ez bőven elég mindkettőnknek. Ettől függetlenül szexelünk a nap bármelyik szakaszában.

25N

2018. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!