Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hogyan tartja be a tisztálk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan tartja be a tisztálkodást szex előtt vagy utána?

Figyelt kérdés

Én pl: ha este zuhanyoztam és a párom is szintén akkor csak rögtön zuhany után vagyok hajlandó szexelni mondjuk utána már reggel vagy este zuhanyzás előtt már nem.

Ez idegesíti a páromat de én csak szeretném meg előzni a baktériumokat és a fertőzéseket!


22.L



2018. márc. 8. 08:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Teljesen értelmetlen amit csinálsz, rossz indok a pisilés.

Nyilván fürdés alkalmával nem katéterezitek be magatokat, ezért pont ugyan annyi pisi marad a hugycsőben mint fürdés előtt.

És igen, ha van oralis előjáték, a szádba kerül pont úgy, ahogy a párodnak is a tiédből.

Gyakorlatilag a testnedv majd összes formája cserélődik köztetek. (nyál, pisi, prosztata folyadék, hüvelynyálkahártya folyadék ...stb)

2018. márc. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Orál nálunk is csak fürdés után van.
2018. márc. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat lehet akkor én tulzom el egy kicsit..
2018. márc. 8. 08:40
 14/29 A kérdező kommentje:
Én nem orál szexről beszélek hanem sima szexről..
2018. márc. 8. 08:41
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg orálnál sincs értelme annak, hogy megfűrdött, de 6 óra alvás után már megint kell, holott közben csak aludt, talán 1x elment psilini...

Max. nyáron, ha nincs légkondi.


Szóval szerintem hülyeség, de ha ettől jobban érzed magad és nem unalmas veled a szex, akkor szerintem belefér.

2018. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális.
2018. márc. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Még annyi,hogy ha csak aludtatok este,akkor a csipa kimosása után is mehet a szex,akkor nem koszolódtál/izzadtál be.
2018. márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is eltulzod. Hogy van igy nalatok reggeli szex pl? Begerjedve ebred fel a parod, erre: "ohh varj, lefurdok, mert alvas elott furodtem utoljara"? Hat szerintem mire visszaersz mar nincs kedve hozza. Ok, hogy estenkent furdesz, de attol meg a nap tobbi reszeben is lehet szex
2018. márc. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanúgy csinálom mint a kérdező.

Valóban kissé megöli a spontaneitást de inkább ez mint egy fertőzés.

Mondjuk nekem még sose volt se hüvelygombám se más fertőzésem. És nektek?

2018. márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon meleg van, közös takaró alatt alszunk és párom baromi izzadós. Nem akarok 8-10 óra izzadságban pácolódás után semmit sehova berakni a testembe.
2018. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!