Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Buliban meddig menjek el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban meddig menjek el a pasival, ha viszonylag komoly kapcsolatom van valaki mással?

Figyelt kérdés

Folyton ezen dilemmázok, hogy meddig szabad elmenni. Nem szeretném megcsalni a barátomat, de gondolom egy kis tánc belefér. Esetleg a pali meghív egy italra, megfogja a kezem stb. Ritkán járok bulizni, de a barátom egyáltalán nem szokott. A viszonylag komoly féléves kapcsolat és kb. hetente egyszer max. kétszer randizunk.

Kíváncsi lennék mások nézetére. A ribi vagy válaszoktól meg kíméljetek, mert nem feküdnék le más pasival, sőt csók se csattanna el.



2018. márc. 9. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tánc belefér,ha nem egy dirty dancinget nyomtok. Én italt már nem fogadnék el,mert azzal már azt sugallod,hogy lehet több is.


28/N

2018. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként az én szemszögemből azt tudom mondani,hogy ha pl.meg akarnálak hívni egy italra,akkor mindenképpen közöld,hogy van barátod, így elkerülhetőek a félreértések,nem nyomulnék.
2018. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Lekapod a tejet, és go haza!
2018. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Na ez egy olyan feloldhatatlan ellentét, ami miatt messzire elkerültem a bulijáró lánykákat. Én sose mennék ilyen helyekre be, de elviselni se tudnám, hogy a párom ilyen helyekre menjen. A legtöbb ember pasizni/csajozni jár oda, csak meglepően kevesen a táncért. Nálam ez kizáró ok. Kb mint a dohányzás.
2018. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel, harmadikkal félig egyetértek. Az 5. válaszoló meg mintha az én gondolataimat írta volna le.
2018. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amit az első 3. És 5. Leírt kb azt mondom én is srácként. De az a szerencsém hogy a barátnőm utál bulikba járni
2018. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Max a tánc még belefér, de egyértelműen jelezd, hogy amúgy van barátod. Meg ne érezze magát a srác nyeregben, mert az neked is rossz ha nyomul, meg neki is amikor koppan.
2018. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Én utálom az ilyen bulizós lányokat, akiknek barátjuk van. Néha kiderülnek dolgok, hogy igazából a pasijuk nem foglalkozik velük eleget, meg hasonlók. Ha sikerül leitatni a csajt, már kb dughatod is, egyébként meg csak az idődet húzod..


Megoldás: ne járj buliba a fiúd nélkül, nincs egyéb opció, mert megcsalás/féltékenység lehet a vége...

2018. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Több ilyet ismerek, ahol nincs ezzel gond. Társastáncos helyeken ez teljesen elfogadott. Ha meghív egy italra, addigra tudnia kell, hogy van pasid, és inkább ne engedd, hogy ő fizesse az italodat/mást. Főleg alkoholt ne. Amúgy ilyenkor kell bemutatni neki a szingli barátnődet. :) Ugyanígy, ha táncos mozdulattal ér hozzád, vagy kézfogással elkísér valahova az oké, ha ennél tovább megy, pl. simogatni kezdene, akkor stop.
2018. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egészen az autóig!😋😋
2019. nov. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!