Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 19 évesen van jelentős esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen van jelentős esélyem arra, hogy komoly kapcsolatom legyen?

Figyelt kérdés

A kérdés hülyeségként hangzik, de valahogy azt érzem, hogy a fiatalok többsége egyszerűen csak szexpartnert keres, másra nem igazán vágyik. Alapvetően egy nagyon érzelmes srác vagyok, aki nagyon szeret beszélgetni, és szeretne a párjával rendszeresen eljárni sétálni, leülni beszélgetni, közös programokat szervezni, és a szex az csak egy szelete lenne a kapcsolatnak.


Szóval a fenti kérdés adott, mellette pedig még érdekelne a hasonló korúak véleménye, tapasztalata a fentiekkel kapcsolatban (ők mit tapasztalnak e téren, stb.)!


2017. jún. 16. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha meleg lennék, most randira hívnálak. :)
2017. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Én nekem 16 évesen volt egy majdnem egy éves stabil kapcsolatom.
2017. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos úgy van, ahogy írtad. De nem csak a mi korosztályunkra jellemző, hogy legtöbben alkalmira keresnek.

Akik pedig komoly kapcsolatra vágynak, velük sok dolog miatt elcsúszhat. Nem jössz be neki, ő nem jön be neked. Talán sosem beszélsz azzal, akivel kölcsönösen szeretnétek egymást.


Ugyanazért szeretnék magam mellé valakit, mint te: séta, mozi, nyáron strandra járni, átkarolva tartani, megbeszélni bármit.

Igazság szerint még csak nem is nagyon vágyom szexre. Főleg az érzelmi része érdekel egy kapcsolatban.


21/f

2017. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen kapcsolatot keresnék, de eddig nem nagyon találtam ilyen srácot.
2017. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#1: Feldobtad az estémet, köszi! :)


#2: Köszönöm a tapasztalatod! 16 évesen egyébként mint nyíltan meleg találtad meg a párod (és ez ugye nyilván segített téged), vagy egyszerűen csak összefutottál azzal, aki szintén egy csapatban játszik veled, és tetszettetek egymásnak?


#3: A kérdés már csak az, hogy a melegek (vagy heterok is?) egy nagy hányada miért csak alkalmi kapcsolatra vágyik? Nincs szükségük szeretetre, megértésre, egy társra? Egy szeretkezésnél egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni az érzelmektől, talán le se tudnék feküdni egy olyan emberrel, akit nem szeretek és nem ismerek.

2017. jún. 16. 23:24
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Fél nyíltan vagyok meleg azt mondanám a többieknek meg nyílt titok. Planetromeon találtam egyébként de azóta se találtam senki használhatót.
2017. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is 19 éves vagyok és átérzem a problémádat. Nem mondom azt, hogy a szex nem fontos, de eddig mindenki akivel beszéltem csak arra hajtott és nem csak az idősek. Nem rég egy 16 éves fiúval beszéltem és kb a 3. mondata az volt hogy leszophat-e.

Az én korosztálytomra hajt minden meleg ezért jó formán mindenki megakar dugni vagy azt szeretné, hogy én dugjam meg.


Szerintem nincs nagy esélyed egy komoly kapcsolatra. Én is régóta keresek egy komolyabb meleg barátot, de egyszerűen nincs...

2017. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a meglátásom nőként.

Soha nem volt még kapcsolatom,nem mondom hogy nem köszönhető annak, hogy duci vagyok. De 1 éve,kB már a 10.pasit hajtom el aki a szexen kívül mást nem szeretne,mert csak azt keres,és amikor megmondom hogy nekem a szexpartnerség nem játszik,már pitiznek és könyörögnek hogy menjek bele. És még csak rá se parázok,lesz ami lesz alapon élek és mindig megtalálnak az ilyenek.Kezdem azt hinni, hogy komoly kapcsolatot keresők a 25 körüli vagy annál idősebb emberek.

19/l

2017. jún. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én már kicsit idősebb vagyok, de 21 éves voltam, amikor összejöttem a párommal ő nekem az első komoly kapcsolatom, és már több, mint két éve tart. De végignézve a meleg barátaimon, tényleg nem az a jellemző, hogy párkapcsolatban élnek. Szerintem az az oka ennek, hogy egy kapcsolatot nagyon nehéz eltitkolni, és így inkább sokan nem is mernek belépni egy tartós kapcsolatba, na meg egy kapcsolatban feladod a függetlenséged egy részét, és ez visszatántorítja az embereket (pedig megéri, mert cserébe sokkal többet kapunk). És egy kapcsolat sok energiát igényel, egyrészt megjelennek ugyanazok a párkapcsolati nézeteltérések, mint a heteróknál, és még erre pluszban rájön a titkolózás. Még ha a család és a közeli barátok tudják is, az utcai kézfogás/csók, a munkahelyi megnyilvánulás, a közös hivatalos ügyintézés mind rizikós, és elég rossz érzés, hogy annak ellenére, hogy már rég kapcsolatban vagyunk, a nyilvánosság előtt még mindig szinglinek tartanak számon. De a nehézségek ellenére mindig az a legjobb része a napnak, amikor bedőlök az ágyba a párom mellé. Persze ezek csak egyéni vélemények és tapasztalatok.


23f

2017. jún. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez jobb kedvre derít, szívesen beszélgetnék veled, bár még csak a 17 felé közelítek. Nekem nem mindenem a szex. Dpbj egy privit, ha gondolod :)
2017. jún. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!