Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ciki vagy menő, ha egy 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki vagy menő, ha egy 20 év körüli srác fel tud szedni szexre 40-es hölgyeket?

Figyelt kérdés
2018. márc. 10. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Senkit nem érdekel.
2018. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Ha Neked csak az számít,hogy a külvilágnak mi erről a véleménye, akkor ciki.Már a kérdés is.


Ha a 40-es nő csinos,ad magára, értelmes, 10/10-es, vagy 9/10-es, akkor erre büszke lehetsz.

Ha nagyon nem ilyen, és csak az a fontos Neki,hogy fiatal pasit kapjon szexre, akkor az ciki.


Nézz magadba, és el tudod dönteni a kérdést.Sokra nem mész azzal ha a trendet akarod követni.

2018. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy.

Sem a tesi vonzalom, sem pedig a szerelem nem korhatáros dolog.

2018. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Számomra vonzónőkről van szó egyébként, illetve szerintem a kortársaim szemében is azok eléggé. Az biztos, hogy igényesek, de igazából persze, hogy számít nekik a fiatalságom és a külsőm. Csak testiségről van szó...


Szerintem egyébként nem ciki, csak nem tudom hogy felvállaljam e, hogy szoktam idősebb nőkkel is lenni. Pl. ez egy fiatal lánynál nem e hátrány... Már volt, hogy randin kérdezték tőlem, hogy mi a véleményem arról, ha fiatal fiúk "milfek" után futnak.


UI: Kettes bocsi, fel akartalak pontozni, de véletlenül félre nyomtam.

2018. márc. 10. 15:13
 5/15 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok, és annak ellenére,hogy lefelé pontoztál :( :) írok ismét. Nem kell felvállalni ezt senki előtt. Még a haverjaid előtt se tedd. A csajok előtt meg főleg ne.

Ha találsz egy igényes nőt az vélhetőleg ragaszkodni is fog ahhoz,hogy inkognitóban maradjon a kapcsolatotok.


Írod,hogy csak szex...ez nem fog menni, a Részedről, és a nő részéről sem. Minimális érzelmet/érzést kell bele vinni, akkor és ott, amikor együtt vagytok.

2018. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért kéne erről bárkinek is beszámolnod? A te életed, felnőtt vagy, azt csinálsz, amit akarsz.
2018. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Én is fel tudok és szoktam is szedni idősebb nőket, de ettől még nem érzem magam menőnek, meg nem vagyok emiatt büszke magamra.. Nem nagy dolog. És azzal szexelek, akivel akarok, nem tartozik másra.
2018. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%
Áruljátok már el,hogy miért lett ez annyira "menő"?Mit vár el egy 20 éves pasi egy 40 éves nőtől, aki megközelítőleg sem rendelkezik olyan adottságokkal mint egy 20 éves lány?Mert itt nem az érettségről, az intelligenciáról, az egzisztenciáról beszéltek, kifejezetten a szexről.
2018. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

#8

38 vagyok. Tudom milyen voltam 20 evesen. Most sokkal nyitottabb, tudatosabb, sokkal jobban elvezem en is es partnereim is a szexet. Bar nem is kezdek 20 evessel, mert mint ahogy nekem nagyobb es jobb a szexkulturam, ez a ferfiakra is ervenyes.

2018. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
#9 Én szexeltem már 17-től 40 évesig sokmindenkivel, és nem feltétlen az idősebbek voltak az ügyesebbek. Sőt...Egyáltalán nem tudnám ezt korhoz kötni, voltam már istenien profi 18 évessel és baromi béna 38 évessel is. Aki odafigyel a partnerére és próbálja kihozni a maximumot a szexből, az már fiatalon is lehet ilyen, aki meg önző, vagy béna, az 50 évesen is lehet az. És azt se felejtsük el, hogy a szex attól lesz igazán jó, ha megvan a partnerek között a kémia. Ez pedig végképp nem a kortól függ.
2018. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!