Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Te lefeküdnél és esetleg még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te lefeküdnél és esetleg még kapcsolatba is lépnél egy középsúlyos depresszióssal?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy fiú vagy lány az illető. Stabil állapotban van, tehát nem akar öngyilkos lenni, de sokszor van nagyon rossz kedve, néha nem tud felkelni az ágyból reggel, máskor viszont teljesen normális és átlagos, senki nem mondaná meg róla, hogy valami problémája van.
2018. márc. 18. 15:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%

A kapcsolatot elég alaposan átgondolnám, de szex simán lehet, ez nem befolyásol semmit. Legalább addig is jól érzi magát, nincs szar kedve.

18F

2018. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat rendben lenne.
2018. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy depresszióssal biztos nem lépnék kapcsolatba, de szerintem még szexet sem vállalnám be vele.

Mégis hogyan várjak el egészséges kapcsolatot egy egészségtelen embertől?

2018. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Kizárt.
2018. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Pff, magyarul olyan, mint én


Ha nem lennék aromantikus, akkor szerintem nem lenne akadály, ha bejönne nekem a személyisége és a külseje

2018. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem !
2018. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Nekem volt ebben részem, soha többet nem járnék ilyennel, de szex az lehet.
2018. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy engem még valahol vonzanak is az ilyen emberek. Kavartam is egy elég depis emberrel. Az volt a fő probléma, hogy rám is hatással volt a rossz kedve és már én is kezdtem magam depressziósnak érezni, gyakran volt rossz hangulatom, sírhatnékom meg hasonlók. Nem tudom meddig bírnám egy ilyen emberrel. Szex az simán mehet. Igazából a kapcsolat attól függ, hogy mennyire szeretjük egymást. Ha szeretem nem fogom elhagyni ezért. Az már más kérdés, hogy meddig bírnám.
2018. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Szex igen de kapcsolat nem.Volt már benne részem.Maga a pokol.
2018. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
57%

Ha csak sex kell és csak azt keresel tehát nem ismered meg jobban a partnered honnan tudhatnád elsőre hogy közepesen depis ?!

Sokszor nehéz megítélni.

Sex okés.

Kapcsolatot csak akkor ha már az elején megfogott.

2018. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!