Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Te lefeküdnél és esetleg még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te lefeküdnél és esetleg még kapcsolatba is lépnél egy középsúlyos depresszióssal?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy fiú vagy lány az illető. Stabil állapotban van, tehát nem akar öngyilkos lenni, de sokszor van nagyon rossz kedve, néha nem tud felkelni az ágyból reggel, máskor viszont teljesen normális és átlagos, senki nem mondaná meg róla, hogy valami problémája van.
2018. márc. 18. 15:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Vállalnám vele a kapcsolatot mert mellettem egyre jobban lenne és segítenék neki mindenben!
2018. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Te csak azt hiszed hogy melletted jobban lenne.De kívánom hogy megtapasztald milyen az.
2018. jún. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Lefeküdni okés. Viszont volt már depressziós barátom és hát.. Soha többet. Én a pozitív, mosolygós embereket szeretem, nem a búval bélelteket.
2018. jún. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%
És a depressziós nemcsak simán búval bélelt!
2018. júl. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok.

Feküdtem le hasonlóval, meg volt egy baráti kapcsolatom szintén depresszióssal, vele is lefeküdtem párszor.

Kapcsolatra? Ha belegondolok, hogy ettől sokkal durvább mentális problémával rendelkező egyénnel is összejöttem, lehet, nem lenne akadály. De mivel kapcsolatban vagyok, így tárgytalan.

2018. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen
2018. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha lány akkor simán, ha fiú akkor nem!

Amúgy a kórházak ( nyirő gyula ) pszihiátriai osztályán szexelnek egymással a fiatal betegek!

35f

2018. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17

Ilyet nekem is mesélt olyan, aki feküdt ott pár éve.

2018. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen. F41
2019. szept. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!