Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ajánlgatják fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ajánlgatják fiatal szűzeknek, hogy menjenek prostihoz?

Figyelt kérdés
Idősebb korban még azt mondom, hogy jó, rendben van, már biztos nagyon zavarja, vágyik rá és egy vele egykorú nőnél már nem biztos, hogy ez beleférstb., de ilyen 20 év köröli fiúknak miért kell rögtön ezt a megoldást ajánlani? Én lány vagyok, 19 éves és még szűz, de eszembe nem jutna csak úgy odadobni magam valakinek vagy fizetni azért, hogy végre elveszítsem a szüzességemet. Egyrészt azért mert számomra ez nem egy cél és úgy gondolom, hogy ennél sokkal fontosabb dolgok is vannak, másrészt pedig szerintem semmit nem nyernék vele, csupán annyit, hogy elmondhatnám magamról, hogy "na, én már nem vagyok szűz", de ugyanúgy tapasztalatlan lennék a szexben, egy kapcsolatban pedig aztán pláne... Ha egy fiú elmegy egy prostihoz, kifizeti, akkor megtörténik a dolog. És? Utána? Utána még ugyanúgy tapasztalatlan lesz ő is és számomra azért az is kérdéses, hogy mégis mennyire növeli meg az önbizalmad, önértékelésedet az, ha egy nő lefekszik veled a pénzedért...Nekem semmi bajom nem lenne azzal, ha a srác, akivel ismerkedem még szűz lenne (főleg, hogy még én is vagyok, de csomó lány ismerősöm, barátom van, akinél ez szintén nem szempont), ugyanakkor megmondom őszintén, hogy ha megtudnám, hogy prostinál járt (főleg, ha többször is, rendszeresen), akkor az zavarna és úgy már nem biztos, hogy belemennék egy kapcsolatba...az én szememben ez egy nagyon nem nomrális dolog...
2018. jan. 21. 22:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Most képzeld el, hogy van a lábad között, 2 apró valami, ami telenyomja az agyad olyan hormonokkal, amitől úgy érzed, hogy szinte égetően fájdalmas üresség és faji fenntartási kényszered van, aminek nem tudsz nemet mondani, mert primitív az agyi kapacitásod hozzá. Viszont ez utóbbi okból egy lány se akar még csak hozzád érni sem. Ha beleképzeled magad ebbe a szituációba, akkor megérted az okát. :)
2018. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%
Persze, ismerjük, te vagy a kivétel, még el is pirulnál, ha kiderülne, hogy az éppen rád pályázó faszi még szűz lenne. Köszi a napi kamuzást. A nőtársaid 99%-át kérdezd meg, miért tartják cikinek nem csak azt, hogy szűz egy férfi, hanem már azt is, ha csak 2-3 párkapcsolata volt a delikvensnek előttük.
2018. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Készülj fel a "nagyon szimpi a gondolkodásod/hozzáállásod, van kedved ismerkedni?" privát üzenetek százaira :D


Amúgy igen, igazad van. És? Egy racionálisan működő világban ez nem így működne. Tudsz ellene tenni? Nem. Ha nekik ez így jó, akkor csinálják, engem valahogy nem tud érdekelni. Azt hiszik, hogy úgy jobban megy nekik a csajozás, de csak még komplexusosabbak lesznek. Ha nekik ez kell pénzért... nem én leszek az, aki lebeszéli őket erről.

2018. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Egy dolog miatt nem mentem ribihez mert voltak lányok akik elegendő reményt adtak.

De aki nem kapott az milyen opció elé néz. Amúgy értékelem a tartásod

2018. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Diavolino44 ***** válasza:
30%
“En lany vagyok” utan hagytam abba. Nem ez nem neked szol.
2018. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%
Ez a kérdés egy lánytól olyan, mintha én férfi létemre osztanám az eszet a "nők egészsége" kategóriában.
2018. jan. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez azért egy összetettebb kérdés, amire nem olyan egyszerű valaszolni. Először is vegyünk alapul egy olyan férfit aki fél a lányoktól, aki még a szemükbe sem mer nézni.. Egy ilyen férfi, hogy fog a való világban érvényesülni? Hogy fog egy tartalmasabb beszélgetést fenntartani? Szerintem sehogy. De bizonyára mivel férfi, neki is vannak igényei és akár hogy nézzük ez a legegyszerűbb út, ahhoz, hogy legyen valami fogalma arról,hogy milyen egy nővel..Lehet,hogy erkölcsileg nem hèlyèn való, de minden esetre meg lehet őket érteni.


22/F

2018. jan. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Azzal a résszel valahol egyetértek, hogy egy nőnek taszító lehet, ha a férfi mindenféle retek prostiban járt már... De mivel férfi vagyok így pontosan tudom mi van ezen az oldalon. 20 évesenek valóban butaság prostit ajánlani, ezt is aláírom. Viszont azt kell belátni, hogy egy 20-on éves férfit jó esetben szétszakítanak a hormonok, a nap 24 órájából 5-öt áll a farka, este puncival álmodik és magömlése van, reggel sátorozva kel... És nem mindenkinek meg úgy a csajozás mint egyeseknek, nem mindenkinek jön össze egy barátnő, egy csaj akivel dughat, az áhított ideál meg még nehezebben jön össze általában. A férfi szintű "kanosságot", szexuális késztetést a nők nem vagy csak nagyon kevesen élik át, ráadásul nekik, ha dugás kell azt nem is igazán nehéz elérni. Persze többségük nem csak dugást akar. Ha a nőket is ilyen szinten húzná a vágy és beérnék puszta dugásokkal is akkor nem lenne szűz ember a Földön 15 éves kor felett.

Ezeknek a nem túl szerencsés férfiaknak valahol le kell vezetniük a vágyaikat.


Amit leírtam arra egy az egyben bizonyíték is létezik! Az országban több ezer női prosti megél ezekből a természetes férfi vágyakból. (Több ezer éve.) Férfi prosti nagyon kevés él meg a női vágyakból, mert a nőnek vagy nincs ekkora vágya vagy talál megoldást egy egyszerű buliban is.

Nem csoda, hogy nem értik a nők, hogy miért járnak sokan prostihoz.

2018. jan. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
7%

"Én lány vagyok, 19 éves"


És butuska is vagy,ahogy az egész jelenséget látod. Női szemmel sosem fogod megérteni min megy keresztül egy ilyen korú férfi,már csak a hormonok miatt sem. Eleve rosszul indulsz:nem vár senki semmi nagy dolgot attól,hogy elmegy a prostihoz,csupán helyzetelőnyt akar kovácsolni arra az esetre,hogy amikor először kefél majd a jövendőbeli barátnőjével,akkor ne ájuljon el egy pina látványától...és amúgy is akkora hormonlöketet kap,hogy nem csodálom,ha valaki így akarja "elveszíteni" (apropó nekünk férfiaknak nagyjából nem sok jelentőséggel bír az első,inkább már a legyünk már túl rajta kategória).

2018. jan. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Helyzetfüggő, hogy egy húszévesnek lehet-e ajánlani vagy nem.


Ha csak elvan, néha szóba áll lányokkal, de még nem jött össze senkivel, mindegy milyen okból, akkor én is azt mondom hogy várjon.


Ha görcsösen akarna párt, ezzel foglalkozik egész nap, az energiája nagy részét ez viszi el, ugyanakkor nem mer egy lányhoz se hozzászólni, mert annyira fél tőlük, annyira gátlásos, akkor azt mondom, hogy menjen egy prostihoz. Ne akárkihez, hanem amelyikben kellő empátia van egy szűzhöz. Utána megjön az önbizalma, hogy esélye legyen valódik kapcsolatot kialakítani.


Azért nem jó boldog-boldogtalant prostihoz küldeni, mert nem veszélytelen. Nem, nem azért mert elkap valamit. Kifoghat egy bunkó prostit, aki nemhogy nem segíti, de végképp földbe döngöli. Kockázat-haszon arányát kell elemezni.


A lányoknál ugyanez a jelenség megvan, csak más formában. A lány eleve jóval szociálisabbak, másrészt nem elégíti őket ki a szex önmagában. Nekik egy akármilyen kis ártatlan kapcsolatféleség kell ahhoz, hogy rájöjjenek, hogy lehet őket szeretni, és utána kinyílnak.

2018. jan. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!