Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már veletek olyan, hogy azt hittétek, komolyat akar a pasi, de szex után otthagyott?

Figyelt kérdés

.... magyarul átvert benneteket? Hányadik randi után feküdtetek le vele?

Utólag visszanézve, láttátok a "jeleket", vagy nem? Miket csinált, miket nem csinált, hogy lefeküdtetek vele?

Szex után mit mondott, nem keresett?

Vagy esetleg volt-e olyan, hogy arra döbbentetek, hogy csak a szex miatt keres benneteket?

Meg szeretném mutatni a válaszaitok a nővéremnek, mert szerintem most ő is ebbe a hibába esik egy sráccal.


2018. márc. 19. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos volt, semmi jelet nem vettem észre, még így utólag sem 😐
2018. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pasiként mondom, hogy soha nem értettem azokat, akik inkább hülyítik a nőt azért, hogy dugjanak egyet, mintsem megmondja vagy legalább is jelezze, hogy nem komolyak a szándékai... legfeljebb azt mondja, hogy nem és nincsenek fölösleges körök. A kis ecsetfejű férfiaknak azt kellene megtanulni, hogy a nőknél őszinteséggel többre lehet haladni, mint hazugsággal még ha dugásról van szó akkor is. 24/F
2018. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Velem csak ilyen van :"DDDD

Viccet félretéve én már az elején tisztázom, hogyha csak dugni akar, megmondhatja, mert én is akarok. Ha egy adonisz, nyilván kihasználom, ha elmondja, hogy csak azt akar. Ha nem túl nagy szám, akkor dobbantok.

Bár ígyis van néhány puhapö cs, aki nem meri felvállalni saját magát. Általában 5.-6. randi után. Ez időben kb 1 hónap.

2018. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem volt,csak olyan,amikor inkább mondtam,hogy dugjunk,mert én is csak azt akarom.
2018. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem többször is volt hogy komoly kapcsolatot akartam a nővel, de egy dugás után nem volt folytatás.

Túl nagy és sok voltam neki.

Orgazmuskor úgy üvöltött mint akit nyúznak.

Túl kicsi voltam benne, gyakorlatilag azt sem tudtam bent van e a cerka vagy kint.

Nem tetszett a szaga, a puncijának az íze, nem müködött a kémia.


Szóval nem mindenki szélhámos aki az első éjszaka után dobbant.

2018. márc. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még biztos fiatalok vagytok de eljön majd az idő amikor nem lelkiztek annyit és az első talin is mehet a szex. N/30
2018. márc. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem

egy Nő nyitott szemmel jár és a pasin leríl h mit akar

2018. márc. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!